Výnimočný rodinný dom v autentickom provensálskom štýle pri jazere Košariská

Jazero Nové Košariská, Rovinka

465 000

Popis nehnuteľnosti

Výnimočný rodinný dom v autentickom provensálskom štýle pri jazere Košariská

Rovinka, pri Jazere Nové Košariská

 

Túžite žiť vlastný provensálsky sen? Teraz si ho môžete splniť, bez sťahovania sa za hranice slovenskej reality, kde sa cítite doma.

Ponúkame na predaj nádherný, autenticky riešený rodinný dom v provensálskom štýle. Nachádza sa vo vyhľadávanej časti Rovinky, so vstupom do Jazera Nové Košariská.

Dvojpodlažný novopostavený dom, skolaudovaný ako chata, je zariadený s ‚flair à la Provence‘, s úžasným vkusom a citom pre detail.

Výnimočná ponuka je v tejto lukratívnej lokalite naozaj ojedinelá.

 

Základné informácie

S vycibreným vkusom riešený rodinný dom má dve podlažia a celkovú výmeru obytnej plochy 151 m2. Je navrhnutý v autentickom provensálskom štýle, strecha domu je z originálnej talianskej pálenej škridle.

Na 1. NP (124 m2) je priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou a jedálňou s výhľadom do záhrady, tiež dve samostatné izby. Zo všetkých miestností je vstup na terasu. Na 2. NP ( 27 m2) je intímne zázemie poskytujúca hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou.

Srdcom nehnuteľnosti je presvetlená obývacia časť s krbom. Priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou majú jedinečný charakter a príjemnú atmosféru, vytvorenú s citom pre detail.

Terasový priestor so vstupom do záhrady je oázou pre dušu, s krásne rozkvitnutou zeleňou a želaným súkromím.

Na pozemku je záhradný domček, tiež závlaha a vlastná studňa.

 

Dispozičné riešenie

Priestor domu je dômyselne rozdelený na oddychovú časť a obývaciu zónu.

Vchádzame do predsiene s úložným priestorom, po ľavej strane je technická miestnosť, toaleta a samostatná kúpeľňa. Prechádzame do priestrannej haly, vľavo sú dve spálňe a vpravo sa vchádza do kuchyne. Z kuchynskej časti vchádzame do otvoreného priestoru jedálne s obývacou miestnosťou, so vstupom na terasu a záhradu so záhradným domčekom.

Z haly sa schodiskom dostávame na druhé nadzemné podlažie, kde poskytuje maximálne súkromie spálňa s vlastnou kúpeľňou.

 

Vybavenie domu

Rodinný dom sa predáva kompletne zariadený v originálnom provensálskom štýle.

Súčasťou prémiového vybavenia domu sú plastové okná, plávajúca drevená podlaha, kuchynská linka so spotrebičmi (umývačka riadu, chladnička s mrazničkou a digestor, sklokeramická varná doska, elektrická a mikrovlnná rúra), kvalitné výhrevné kachle na drevo značky Romotop.

V technickej miestnosti je elektrický bojler, ktorý zabezpečuje teplú vodu. Tú si môžete po návrate z dovolenky zohriať aj prostredníctvom sms-ky. Kúrenie v dome je zabezpečované elektrickým kotlom a radiátormi s termostatickými hlavicami.

Parkovanie

Parkovacie státie pre dve autá je na vlastnom uzavretom pozemku s elektrickou bránou.

 

Lokalita

Rodinný dom sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej lokalite obce Rovinka, so vstupom do Jazera Nové Košariská.

Celá oblasť je oplotená, poskytuje tak obyvateľom želané súkromie a bezpečie. Brány sa dajú otvoriť len telefónom s vlastným prístupom.

V Rovinke je kompletná občianska vybavenosť, je tu škola, škôlka, obchodné centrum, predajne s potravinami, reštaurácie, bary, lekárske stredisko, benzínová pumpa, pošta aj športoviská.

Veľkou výhodou je tiché prostredie a hrádza, ktorá ponúka viacero možností aktívneho relaxu.

Rovinka je prvou obcou za Bratislavou, vzdialená len niekoľko kilometrov. Do hlavného mesta sa dostanete doslova za pár minút po novom obchvate D4R7 či z vlakovej stanice.

 

Cena

Cena novostavby rodinného domu je 465 000,- Eur.

 

Túžite nielen snívať, ale žiť svoj provensálsky sen, v prenádhernom novom dome s jazerom? V tejto lokalite je to výnimočná príležitosť, málokedy sa opakujúca… Jedinečné bývanie je ideálne pre tých, ktorí túžia po idyle pokojného bývania na vlastnom pozemku s prístupom k vode.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Zuzana Zorňanová Realitný konzultant
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária