Štýlový kompletne zariadený ešte neobývaný 2-izb. byt v Urban Residence

Račianska, Bratislava

229 000

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj úplne nový a kompletne štýlovo zariadený 2 izbový byt v Urban Residence

Račianska ulica, Bratislava

 

Základné informácie

Ponúkame na predaj nový 2 izbový byt, v práve skolaudovanom rezidenčnom projekte Urban Residence na Račianskej ulici. Úžitková plocha bytu je 42,28 m2 z toho plocha balkóna je 7,95 m2. K bytu prislúcha pivničná kobka, ktorá sa nachádza na -2. poschodí bytového domu.

 

Dispozičné riešenie

Byt sa nachádza na 1. poschodí, je veľmi prakticky a účelne dispozične riešený, orientovaný na júžnú stranu. Vo vstupnej hale je vchod do kúpeľne spojenej s WC. Hneď oproti vstupu sa nachádza obývacia časť spojená s kuchynským kútom. Tu sa nachádza vstup na priestranný balkón. Po ľavej strane sa nachádza vstup do spálne, kde je tiež východ na balkón.

 

Vybavenie

Byt ponúkame na predaj kompletne štýlovo zariadený a vybavený. V chodbe sa nachádza šatníková skriňa, v kúpeľni zasklenený sprchový kút, pračka. Obývačka je spojená s kuchynským kútom, kde sa nachádzajú všetky vstavené spotrebiče (chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, rúra, varná doska a digestor). Obývacia izba je zariadená s sedačkou, konferenčným stolíkom a smart TV. V spálni je šatníková skriňa, pracovný kút, manželská posteľ s nočnými stolíkmi. Byt je doplnený o dizajnové doplnky, ktoré sú súčasťou vybavenia, ktoré je zahrnuté v cene. Byt spĺňa nové technologické štandardy ako rekuperácia a digitálny vrátnik.

 

Lokalita

Vo vnútrobloku Urban Residence sa nachádza spoločná zeleň, detské ihrisko a workoutové ihrisko. Súčasťou projektu sú aj obchodné prevádzky, ako potraviny, banka, drogéria ale aj rôzne služby a reštaurácie. Projekt Urban Residence sa nachádza na Račianskej ulici, kúsok od Račianskeho mýta, kde je výborná občianska vybavenosť a dostupnosť. Veľmi pekné a moderné mestské bývanie.

Určite treba vidieť!

 

Cena bytu: 229 000,- Eur
Cena pivničnej kobky: 5000, – Eur

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Tatiana Frušová Konzultant a Interiérový dekoratér
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária