Ponúkame na predaj štýlovú 8 izbovú vilu na Hodžovej ulici v Trnave

Hodžova ulica, Trnava

520 000

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

Ponúkame na predaj priestrannú štýlovú 8 izbovú vilu v Trnave na Hodžovej ulici vo štvrti Spiegelsaal, vzdialený iba niekoľko minút pešou chôdzou od centra. Rodinný dom je dvojpodlažný o úžitkovej ploche 294 m2 a je situovaný na rovinatom pozemku o výmere 410 m2. Parkovanie pre dve autá je vyriešené na pozemku rodinného domu, parkovanie pre šesť ďalších pri dome. Vila svojím riešením ponúka možnosť bývania pre dvojgeneračnú rodinu, alebo na podnikateľské účely.

Dispozičné riešenie

Rodinný dom je prakticky a veľkoryso dispozične riešený. Vstup do rodinného domu je možné cez hlavný a vedľajší vchod v prednej časti pozemku, a cez zadný vchod zo strany záhrady. Pod takmer celým sa nachádza pivnica, v ktorej je kotolňa, centrálne uzávery a množstvo úložného priestoru. Pri vstupe na prvé poschodie  sa nachádza samostatná toaleta, byt s jednou izbou, kuchyňou a kúpeľňou, momentálne využívaný ako ambulancia so samostatným vykurovaním kotlom značky Protherm a taktiež už so spomínaným samostatným vstupom. Ďalej sa na prízemí domu nachádza druhá, plne oddeliteľna bytová jednotka s priestrannou obývacou izbou, kuchyňou, kúpeľňou a zimnou záhradou. Po schodoch sa dostávame na druhé poschodie, kde sa po ľavej strane nachádzajú dve samostatné izby a toaleta, oddelený vstup do rozsiahlej podkrovnej časti domu a oproti schodom sa nachádza kúpeľňa. Po pravej strane sa nachádzajú dve ďalšie izby, práčovňa a plne vybavená kuchyňa. Z dvoch izieb je taktiež vstup na veľkú vonkajšiu terasu so samostatným regulovateľným zavlažovaním pre rastliny. Podkrovie domu sa dá využiť ako odkladací priestor, ako samostatná izba, alebo herňa pre deti. Priemerná výška izieb je okolo troch metrov, s tým, že v niektorých izbách je strop umelo znížený.

Vybavenie

Rodinný dom je tehlový, postavený v roku 1936. Dom bol kompletne zrekonštruovaný v rokoch 2008 – 2010, kedy bola spravená nová elektroinštalácia, nové rozvody vody a kúrenia. V roku 2012 bola spravená nová fasáda domu, nové murované oplotenie, hydroizolácia okolo celého domu, nová plynová a elektro prípojka. Predáva sa vybavený so všetkými dverami bezpečnostnej triedy, drevenými exteriérovými žalúziami a slnolamami na mieru a s kvalitnými dubovými parketami v interiéri, ktoré boli zreštaurované  v kombinácii s gresovou dlažbou. Vykurovanie zvyšnej časti domu je ďalším plynovým kotlom značky Protherm a klimatizácia sa nachádza v dvoch izbách na poschodí. Interiérové dvere z masívu sú pôvodné, doplnené o sklené vytráže s drevenými zárubňami. Kuchynská linka je robená na mieru so spotrebičmi značky Electrolux a Bosch. Všetko ostatné zariadenie a vybavenie nábytkom (viď fotografie) je možné v prípade záujmu ponechať v dome na základe dohody. Na plne upravenej záhrade je vzrastlá výsadba, doplnená bonsaimi a automatizovaným zavlažovacím systémom, riadeným z centrálneho panelu v pivnici, ktorý taktiež ovláda kamennú fontánu a vodopád. Dom má moderný bezpečnostný a kamerový systém. Všetky priestory majú samostatný vstup a dom sa dá využívať ako jeden celok, dva, alebo až tri samostatné bytové jednotky. Oddelenie kúrenia pre každú samostatnú časť domu je taktiež možné.

Lokalita

Rodinný dom je situovaný v prestížnej lokalite, v pešej dostupnosti niekoľkých minút od centra Trnavy, ako aj železničnej a autobusovej stanice vzdialených štyri minuty chôdzou. Vďaka jeho polohe je na dosah aj kompletná občianska vybavenosť, vrátane nemocnice vzdialenej šesť minút chôdzou, obchodného centra Max a OC City Aréna do 10 minút chôdzou, dve zastávky MHD do troch minút a množstva obchodov v centre mesta.

Parkovanie

Parkovanie pre dve autá je možné na vlastnom pozemku s dvoma bránami, ďalších šesť áut môže parkovať na ulici pri dome.

Cena: 520 000,- EUR

 

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

PhDr. Zuzana Čevelová
PhDr. Zuzana Čevelová Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária