Ponúkame na predaj pekný veľký 8 izbový RD na Ôsmej ulici na Kolibe

Ôsma, Bratislava

649 900

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pekný 8 izb. RD na Ôsmej ulici na Kolibe

Základné informácie:

Ponúkame na predaj pekný trojpodlažný rodinný dom s dvomi garážami a krásnym výhľadom vo vynikajúcej bezpečnej lokalite na Ôsmej ulici v mestskej časti Nové mesto – Koliba. Rodinný dom je trojpodlažný so suterénom. V suteréne sa nachádza samostatný byt – garsónka. Rodinný dom má úžitkovú plochu 287 m2 plus balkón o výmere 4,50 m2 a dve garáže o výmere 32,32 m2 je situovaný na pozemku o výmere 264 m2.

Dispozičné riešenie:

Rodinný dom je prakticky dispozične riešený: cez zádverie vchádzame do priestrannej haly po ľavej strane so šatníkom a toaletou s umývadlom, priamo prechádzame do kuchyne čiastočne otvorenej do veľkej obývacej izby s pracovným kútom, ktorá je priechodná do zimnej záhrady. V hale je situované schodisko vedúce na prvé poschodie domu, kde sa nachádzajú veľký šatník priechodný do spálne, spálňa, detská izba s vlastnou galériou v podkroví, kúpeľňa s vaňou, hosťovská izba a druhá kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V suteréne sa nachádza množstvo úložných priestorov, miestnosť so saunou a vírivkou a tiež garsónka s kuchynkou a toaletou so samostatným vstupom zo záhrady.

Vybavenie:

Rodinný dom sa predáva v nasledovnom štandarde: bezpečnostné vchodové dvere, eurookná, nová sanita obklady a dlažby v kúpeľniach, interiérové dvere, schodisko a zabudované nábytky sú  z masívu, kuchynská linka so spotrebičmi. Rodinný dom je klimatizovaný, a v suteréne je možnosť využívať saunu a vírivku. K rodinnému domu prislúcha záhradka mestského typu s miestom na grilovanie a posedenie s pekným výhľadom nenáročná na údržbu.

 

Lokalita:

Rodinný dom je situovaný v obľúbenej a bezpečnej lokalite Nového mesta, mestskej časti Vinohrady- koliba s kvalitnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra mesta a dopravné tepny.

Cena:

649 900,- Eur

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Zuzana Čevelová
PhDr. Zuzana Čevelová realitný konzultant
© 2020 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária