Ponúkame na predaj pekný nový 4izb. byt so záhradou Novej Dedinke

Majerská, Nová Dedinka

129 900

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pekný nový 4 izb. byt so záhradou v dvojdome v Novej Dedinke

 

Základné informácie

4 izbový byt v rodinnom dvojdome má úžitkovú plochu 128,3 m2 so zastavanosťou 79 m2 plus záhradka o výmere 272 m2. Ku každému bytu sú v cene zahrnuté tri parkovacie státia. Pozemok celkom 351 m2. Byt je úplne nový pekný svetlý pripravený na dokončenie s veľkorysým prístupom k domu na konci ulici, čo poskytuje absolútne súkromie.

 

Dispozičné riešenie

4 izbový byt je dvojpodlažný, prakticky dispozične riešený. Na prízemí sa nachádza predsieň po pravej strane je príprava na samostatnú toaletu a technickú miestnosť s kotlom a úložným priestorom. Rovno oproti vstupu je betónové schodisko na poschodie domu. Pod schodiskom je úložný priestor. Po pravej stane sa nachádza pekný otvorený priestor s kuchynskou, jedálenskou a obývacou časťou s priamym prístupom na terasu 15,6 m2 a záhradu. Celý tzv. denný priestor je pekne presvetlený veľkými francúzskymi oknami a s výlezom na strechu. Na poschodí sa nachádza chodba presvetlená francúzskym oknom a so schodíkmi na strechu, rodičovská spálňa 18,9 m2, dve detské izby a priestranná kúpeľňa.

 

Štandardné vybavenie

Byt v rodinnom dvoj dome sa ponúka v stave rozostavanosti: vymurovaný, zateplený, plastové vstupné dvere, veľkorysé plastové okná s trojskom vrátane predprípravy na exteriérové žalúzie, potrebné je dokončiť kúrenie a podlahy. V spodnej toalete je osadený Geberit predpripravený na toaletu, príprava na umývadlo. V hornej kúpeľni je príprava na vaňu, umývadlo a toaletu Geberit a vývody na umiestnenie pračky. V dome sa už nachádza rozvod elektriky vrátane prípojok na internet, TV a alarm. Na stenách je potrebné dokončiť omietky. V technickej miestnosti je k dispozícií plynový kotol značky Buderus na prípravu teplej vody a vykurovania. V obývacej časti a na poschodí na chodbe je predpríprava na klimatizáciu. Rodinný dom je postavený z tehál, zateplený  16 polystyrénom, strecha je plochá s izoláciou Fatrafol. Pozemok je rovinatý  upravený bez povrchovej úpravy, v cene je oplotenie okolo celého pozemku. Dom je napojený na všetky IS/ voda, elektrika, plyn/na pozemku sa nachádza septik.

 

Dvojdom je postavený v novovybudovanej lokalite Novej Dedinky v Blízkosti Senca  s dobrou občianskou vybavenosťou a prístupom na diaľnicu.

V ponuke máme ešte jeden 4 izbový byt v stave rozostavanosti v druhej polovici  dvojdomu s možnosťou dohody o dokončenosti.

Cena:  129 900,-  Eur.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Zuzana Zorňanová
Mgr. Zuzana Zorňanová Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária