Ponúkame na predaj pekný 4 izb. byt so záhradou v novom dvojdome v Novej Dedinke

Majerská, Nová Dedinka

169 900

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pekný 4 izb. byt so záhradou v novom dvojdome na Majerskej ulici v Novej Dedinke

 

Základné informácie

4 izbový byt v rodinnom dvojdome má úžitkovú plochu 128,3 m2 so zastavanosťou 81 m2 plus záhradka o výmere 274 m2. Ku každému bytu sú v cene zahrnuté tri parkovacie státia. Pozemok celkom 355 m2. Byt je úplne nový s veľkorysou kuchyňou a obývacou miestnosťou 47,5 m2 pripravený na nasťahovanie.

Dispozičné riešenie

4 izbový byt je dvojpodlažný, prakticky dispozične riešený. Na prízemí sa nachádza predsieň po pravej strane je samostatná toaleta a technická miestnosť s kotlom a úložným priestorom. Rovno oproti vstupu je betónové schodisko na poschodie domu. Pod schodiskom je úložný priestor. Po pravej stane sa nachádza pekný otvorený priestor s kuchynskou, jedálenskou a obývacou časťou s priamym prístupom na terasu 15,6 m2 a záhradu. Celý tzv. denný priestor je pekne presvetlený veľkými francúzskymi oknami. Na poschodí sa nachádza chodba presvetlená francúzskym oknom a s výlezom na strechu, rodičovská spálňa 18,9 m2 , dve detské izby a priestranná kúpeľňa.

 

Štandardné vybavenie

Byt v rodinnom dvoj dome sa ponúka nasledovne vybavený: plastové vstupné dvere, plastové okná s trojskom vrátane predprípravy na exteriérové žalúzie, podlahy v kombinácii dlažba a plávajúca podlaha, v spodnej toalete je toaleta s umývadlom, obklad a dlažba. V hornej kúpeľni je obklad a dlažba, vaňa, umývadlo a toaleta a vývody na umiestnenie pračky. Elektrické zásuvky a vypínače vrátane prípojok na internet a TV. Na stenách sú sádrové omietky s bielou maľovkou. V technickej miestnosti je plynový kotol značky Buderus na prípravu teplej vody a vykurovanie. Vykurovanie je kombinované v časti domu je podlahové vykurovanie v obývacej izbe a vo zvyšnej časti domu sú radiátory. V obývacej časti a na poschodí na chodbe je predpríprava na klimatizáciu. V cene je tiež predpríprava na alarm. Rodinný dom je postavený z tehál, zateplený  16 polystyrénom, strecha je plochá s izoláciou Fatrafol. Pozemok je rovinatý  upravený bez povrchovej úpravy, v cene je oplotenie okolo celého pozemku. Dom je napojený na všetky IS/ voda, elektrika, plyn/na pozemku sa nachádza septik.

 

Dvojdom je postavený v novovybudovanej lokalite Novej Dedinky v Blízkosti Senca  s dobrou občianskou vybavenosťou a prístupom na diaľnicu.

V ponuke máme v rovnakej lokalite ešte ďalšie dva 4 izbové byty v druhom dvojdome , v stave rozostavanosti s možnou dohodou dokončenia.

 

Cena:  169 900,-  Eur

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Zuzana Zorňanová
Mgr. Zuzana Zorňanová Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária