Ponúkame na predaj nadštandardnú 6 izbovú chatu v Terchovej

Terchová, Osada Podkopec

380 000

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj nadštandardnú 6 izbovú chatu v Terchovej

Základné informácie:

Ponúkame na predaj peknú nadštandardne vybavenú 6 izbovú chatu (rodinný dom) s krásnym výhľadom na okolie a do prírody v malebnej obci Terchová v Osade Podkopec. Chata má úžitkovú plochu 300 m2, postavená na pozemku o výmere 705 m2. Chata je trojpodlažná  a podpivničená. Pozemok je celý oplotený.

Dispozičné riešenie:

Chata je prakticky a účelne dispozične riešená. Vstup je na úrovni 1 poschodia, do chaty vchádzame cez  priestranné zádverie, zo zádveria vchádzame do pekného otvoreného priestoru pozostávajúceho z kuchyne prepojenej s jedálňou a obývacou izbou s krbom a schodiskom na poschodie domu. Na poschodí domu sa nachádza aj kúpeľna s toaletou a sprchovacím kútom. Z obývacej izby je prístup na priestrannú terasu s výhľadom do záhrady a na panorámu okolitej prírody. Na druhom poschodí sa nachádzajú 4 veľké spálne a kúpeľňa s vaňou, dvomi umývadlami, toaletou a bidetom. V podkroví domu je veľká miestnosť, ktorá dnes slúži ako herňa pre deti. Je možné ju predeliť a vytvoriť tak ďalšie dve samostatné spálne. Chata je čiastočne podpivničená. V pivničnej časti sa nachádzajú  3  miestnosti: lyžiareň, technická miestnosť, kotolňa a toaleta.

Vybavenie:

Chata je ponúkaná na predaj s kompletným zariadením, kuchynská linka so spotrebičmi, krb, nábytok v obývacej izbe, kompletné zariadenie všetkých spální nábytkom z masívu. V chate je ústredné kúrenie kotlom na tuhé palivo a elektrický kotol s možnosťou ovládania cez sms na temperovanie. V izbách sú radiátory. K chate prislúcha pozemok, ktorý je oplotený s možnosťou parkovania na vlastnom pozemku. Na pozemok je dovedená voda, elektrika a žumpa. Prístup ku chate je po asfaltovej ceste.

Lokalita:

Chatu je možné využívať na rekreáciu rodiny alebo na podnikanie v oblasti cestovného ruchu, nakoľko sa chata nachádza v turisticky vyhľadávanej lokalite Terchová / Zázrivá.

 

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Zuzana Adamová
Ing. Zuzana Adamová realitný konzultant
© 2020 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária