Útulná 4 izbová chata v osade Podkopec v Terchovej

Terchová, Osada Podkopec

159 900

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj peknú 4 izbovú chatu v Terchovej

Základné informácie:

Ponúkame na predaj peknú kompletne vybavenú 3 izbovú chatu  s krásnym výhľadom na okolie a do prírody v malebnej obci Terchová v Osade Podkopec. Chata je dvojpodlažná a má úžitkovú plochu 120 m2. K chate patrí záhrada – pozemok o výmere 490 m2.

Dispozičné riešenie:

Chata je prakticky dispozične riešená. Vstup do chaty je cez zádverie, zo zádveria vchádzame do pekného otvoreného priestoru pozostávajúceho z kuchyne prepojenej s jedálňou a obývacou izbou s krbom a schodiskom na poschodie domu. Na prízemí vedľa obývacej izby sa nachádza priestranná spálňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom. V podkroví chaty sa nachádzajú dve samostatné spálne a úložné priestory na chodbe.

Vybavenie:

Chata je ponúkaná na predaj s kompletným zariadením, kuchynská linka so spotrebičmi, krb, nábytok v obývacej, kompletné zariadenie všetkých spální nábytkom. V chate je vykurovanie zabezpečované krbom na tuhé palivo s rozvodom vzduchu cez prieduchy do jednotlivých izieb.  K chate prislúcha pozemok, ktorý je oplotený s možnosťou parkovania na vlastnom pozemku. Na pozemku je dovedená voda, elektrika a žumpa. Prístup ku chate je po asfaltovej ceste.

Lokalita:

Chatu je možné využívať na rekreáciu rodiny alebo na podnikanie v oblasti cestovného ruchu, nakoľko sa chata nachádza v turisticky vyhľadávanej lokalite Terchová / Zázrivá.

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Zuzana Adamová Realitný konzultant, konateľ
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária