Ponúkame na predaj obchodný priestor v projekte SOFORA

Záhradnícka, Bratislava

142 000

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie o nebytovom priestore

Ponúkaný obchodný priestor je situovaný v novoskolaudovanej novostavbe polyfunkčnom dome Sofora v srdci Ružinova v mestskej časti Nivy na Záhradníckej ulici. Obchodný priestor s výkladom má celkovú úžitkovú plochu 40,42 m2 vrátane zázemia a je situovaný na prízemí novostavby.

 

Dispozičné riešenie

Obchodný priestor pozostáva z troch miestností, v prednej časti s výkladom je vyšší strop, v zadnej časti je schodami oddelené zázemie, kde je miesto pre toaletu, kuchynku a sklad.

 

Vybavenie

Priestor je ponúkaný v štandarde holopriestor, ktorý obsahuje: hliníkové okná s izolačným bezpečnostným trojsklom, betónový poter na podlahe, na stenách sádrová hladká omietka s dvojitým náterom bielej oteruvzdornej farby, betónová konštrukcia stropu s oteruvzdorným náterom, priečky sádrokartónové. Vykurovanie priestoru – výroba tepla je zabezpečená centrálnym zdrojom – tepelným čerpadlom doplneným o záložný plynový kondenzačný kotol s vlastným meračom spotreby tepla. Príprava TPV je zabezpečená elektrickým zásobníkovým ohrievačom. Vykurovanie v obchodných priestoroch je zabezpečené teplovzdušnými kanálovými podstropnými jednotkami. Vzduchotechnika je riešená samostatnou rekuperačnou jednotkou zabezpečujúcou hygienickú výmenu vzduchu. Podlahy, interiérové dvere, predmety zdravotechniky a obklady a dlažby, treba dokúpiť, pretože sú nie v cene holopriestoru.

 

Lokalita

Priestory sú situované vo vynikajúcej lokalite Ružinova v mestskej časti Nivy na Záhradníckej ulici.

 

 

Cena

142 000,- Eur

 

 

 

 

 

Neváhajte ma kontaktovať
Mgr. Zuzana Čevelová
PhDr. Zuzana Čevelová realitný konzultant
© 2020 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária