Štýlovo zariadený 2,5-izbový byt Železničná ulica Bratislava, s galériou a balkónom v novostavbe

Železničná ulica, Bratislava

219 000

Popis nehnuteľnosti

Štýlovo zariadený 2,5-izbový byt s galériou a balkónom v novostavbe na Železničnej ulici

Železničná ulica, Bratislava

 

Nové moderné bývanie, v originálnom prevedení, blízko lesoparku a cenovo dostupné? Áno!

Realitná kancelária AZ PROPERTY Bratislava ponúka na predaj súčasným vkusom inšpirované bývanie v novopostavenom malopodlažnom bytovom dome situovanom v mestskej časti Vrakuňa na Železničnej ulici.

Štýlový, kompletne zariadený dvojpodlažný 2,5-izbový byt s galériou a balkónom je ideálny pre mladý pár či jednotlivca.

 

Základné informácie

Moderný, úplne nový dvojpodlažný byt s 2 izbami a galériou má výmeru 62,42 m2, balkón má rozlohu 4,44 m2. Byt je kompletne štýlovo zariadený interiérovým dekoratérom. Veľkou výhodou bytu sú nízke prevádzkové náklady.

Bytový dom má dve identické podlažia a zobytnené podkrovie. Architektúra projektu nadzväzuje na zástavbu rodinných domov v Železničnej ulici a zároveň svojím výrazom citlivo komunikuje s viacpodlažnými objektami bytovej zástavby v blízkom okolí.

K bytu prislúcha pivnica a o výmere  3,71 m2 a vonkajšie parkovacie státie.

 

Dispozičné riešenie

2,5 izbový byt Vrakuňa má dispozície spĺňajúce atribúty súčasného vkusu a nárokov na moderné bývanie, je zaujímavo riešený.

Vchádzame do predsiene, po ľavej strane sa nachádza kúpeľňa s vaňou a toaletou. Vpravo je vstup do otvoreného priestoru s kuchyňou, jedálenským kútom a obývačkou s prístupom na balkón.

Točitým schodiskom sa dostávame na druhé podlažie, v ktorom je pekná otvorená galéria, v ktorej sa nachádza druhá podkrovná spálňa.

 

Vybavenie bytu

Byt sa predáva kompletne štýlovo zariadený, môžete sa hneď sťahovať.

Súčasťou vybavenia sú bezpečnostné dvere, plastové okná, interiérové dvere so zárubňami, plávajúca laminátová podlaha, keramická dlažba, keramický obklad a sanita (vaňa, vaňová batéria, umývadlo, závesná wc misa), kuchyňa s kvalitnými spotrebičmi, jedálenský stôl a stoličky, sedačka, stolík, kreslá, rozkladacie sedenie, manželská posteľ s nočnými stolíkmi, skrine a vkusné interiérové doplnky.

 

Lokalita

Bytový dom sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa, na križovatke Železničnej a Jedľovej ulice. Z južnej strany pozemok susedí s rodinným domom, zo západnej strany s viacpodlažnou bytovou zástavbou, ostatné hranice tvoria miestne komunikácie. Pozemok je súčasťou stabilizovaného územia malopodlažnej obytnej zástavby.

Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja. Projekt je v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou, neďaleko sa nachádzajú nákupné centrá AVION, IKEA a ďalšia občianska vybavenosť. V blízosti je obľúbený Lesopark Vrakuňa, tiež novovybudovaná cyklistická trasa, ktorou sa dá dostať až na petržalskú hrádzu a iné trasy, vhodné aj pre korčuliarov.

Vďaka okolitej prírodnej scenérii je lokalita ideálnou voľbou na prechádzky so štvornohými priateľmi a aktívny oddych pre mladé páry aj rodiny.

 

Parkovanie

K bytu prislúcha vonkajšie parkovacie státie v cene 8 000,- Eur.

 

Cena

Cena bytu je 219 000,- Eur.

 

Naše odporúčanie

Štýlový dvojpodlažný byt s galériou je ideálny pre jednotlivca či mladý pár, ktorý sa chce hneď zabývať bez zbytočných starostí.

 

*

AZ PROPERTY — realitná kancelária Bratislava.
Váš spoľahlivý partner na predaj nehnuteľnosti Bratislava.

#predaj bytu Bratislava
#2izbový byt Bratislava
#2 izbovy byt Vrakuňa
#predaj 2izbovy byt Bratislava
#realitna kancelaria Bratislava
#predaj nehnutelnosti Bratislava

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Agent Form

Avatar photo
Mgr. Katarína Žuffová Realitná konzultantka
© 2023 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária