Priestranný trojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou v pokojnej lokalite Ružinova

Gagarinova, Bratislava

645 750

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou v pokojnej lokalite Ružinova

Gagarinova ulica, Bratislava

 

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný a zateplený rodinný dom s veľkým potenciálom, vo vyhľadávanej mestskej časti Ružinov. Súčasťou nehnuteľnosti je veľká garáž situovaná na pozemku.

Priestranný dom má dve podlažia, je vhodný pre rodinu, dvojgeneračné bývanie alebo podnikanie.

 

Základné informácie

Dvojpodlažný rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1976, v roku 2010 prebehla čiastočná renovácia (výmena okien, zrekonštruované podkrovie). Súčasný stav ponúka možnosť kompletnej rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.

Celková úžitková plocha domu je  318 m2, pozemok má 503 m2. Na pozemku je veľká garáž o výmere 36,51 m2.

Na prvom podlaží je trojizbový byt so samostatnou kuchyňou, priestrannou kúpeľňou a samostatným WC. Druhé podlažie s vlastným prístupom má tri samostatné miestnosti, kúpeľňu, samostatnú toaletu a obývaciu miestnosť s kuchyňou a priestrannou uzavretou terasou.

Dom je podpivničený, napojený na plyn, elektriku, kanalizáciu, vodu. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, rozvod tepla radiátormi.

 

Dispozičné riešenie

Prvé podlažie domu má 3 miestnosti a výmeru 80,06 m2. Nachádza sa tu vstupná chodba, obývacia miestnosť s krbom, izba, kuchyňa, spálňa, kúpeľňa a samostatné WC.

Na druhom podlaží sú 4 miestnosti. Súčasťou je vstupná chodba, obývacia miestnosť s kuchynkou, 3 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou a samostatnou toaletou a veľká uzavretá terasa (30,09 m2). Na podlažie je prístup z prvého podlažia schodmi vo vnútri alebo dobudovaným schodiskom z vonkajšej strany.

V pivničných priestoroch sú 2 nepriechodné miestnosti, kotolňa a sklad.

 

Vybavenie domu

Rodinný dom má spolu 7 samostatných miestností a 2 kuchyne, ktoré sú vybavené spotrebičmi.

Na každom poschodí je samostatná toaleta a kúpeľňa, jedna s vaňou a druhá taktiež s vaňou aj s možnosťou sprchovacieho kútu.

 

Lokalita

Ružinov je obľúbená mestská časť Bratislavy, predovšetkým vďaka okolitej zeleni, Štrkoveckému jazeru a rýchlej dostupnosti do centra. V blízkosti domu je zástavka MHD a výborná občianska vybavenosť: potraviny, lekáreň, zdravotné stredisko, pošta, základná škola, škôlky a taktiež rýchle napojenie na diaľnicu.

 

Parkovanie

Parkovať je možné priamo na pozemku, v samostatnej garáži je miesto pre 2 autá a pred garážou pre 1 vozidlo.

 

Cena

Cena domu je 645 750,- Eur

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

PhDr. Zuzana Čevelová Realitný konzultant
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária