Pekný areál so zabehnutými ubytovacími zariadeniami, Žabí Majer Bratislava

Žabí majer, Bratislava

2 800 000

Popis nehnuteľnosti

Pekný areál so zabehnutými ubytovacími zariadeniami na Žabom Majeri v Rači

Žabí Majer, Bratislava

 

Chcete podnikať v oblasti ubytovacích zariadení a hľadáte vynikajúcu investičnú príležitosť?

Realitná kancelária AZ PROPERTY Bratislava ponúka na predaj pekný a upravený zabehnutý areál s ubytovacími zariadeniami v lokalite Rača Žabí Majer.

Areál pozostáva zo samostatne stojacej hlavnej budovy a polyfunkčného objektu s prístavbou a priľahlými parkovacími státiami. Areál je celý oplotený a prislúcha k nemu pozemok o výmere  2 848 m2.

Dispozičné riešenia budov

Hlavná budova má výmeru podlahovej plochy 416,16 m2, bola rekolaudovaná v roku 2015 zmenou dokončenej stavby z kancelárií na ubytovacie priestory. Budova nie je podpivničená, má 3 NP a zastrešená je plochou strechou.

Na 1. NP je oproti hlavnému vstupu s recepciou situovaná centrálna chodba so schodiskom, v pravej časti sa nachádza zázemie a kotolňa. Po pravej strane od vstupu je reštaurácia s vonkajším altánkom a ubytovacie bunky.

2. NP a 3. NP pozostávajú z centrálnej chodby s 24 ubytovacími bunkami, skladu bielizne a kuchynky. Každá ubytovacia jednotka sa skladá zo vstupnej chodby, izby s 2 lôžkami a hygienického zariadenia vybaveného toaletou, sprchou a umývadlom.

Polyfunkčný objekt  o výmere podlahovej plochy 763,76 m2 bol skolaudovaný v roku 2016 a má 4 NP.  Slúži na ubytovanie,  všetky NP majú rovnaký pôdorys: schodisko, výťah, chudbu a 11 ubytovacích buniek, na konci chodby je malá spoločná kuchynka, sklad bielizne a miestnosť pre upratovačku. Na prízemí je kotolňa.

Prístavba má 2 NP, ktoré tvoria administratívne priestory. 1. NP pozostáva z kancelárskych priestorov, sociálneho zariadenia, kotolne a schodiska. Na 2.NP je 2 x kuchynka, kancelárske priestory, zasadačka a 2x sociálne zariadenie.

 

Vybavenie budov

Areál je napojený na verejné rozovody, kanalizáciu, plyn a rozvody NN.

Budovy zodpovedajú estetickým, hygienickým a ekologickým normám pre ubytovacie zariadenia. Štandardom sú výťahy, teplá voda, kúrenie, elektrika, TV, wifi, rádio, bezpečnostné zariadenia, požiarna bezpečnosť, mini-práčovňa formou samoobsluhy.

Výhodou je dostatok parkovacích miest, tiež vlastná reštaurácia a komunitná záhradka s miestom pre posedenie a grilovanie v altánku.

Budovy sú postavené z pálených tehál a zateplené. Celý areál je oplotený plnýmmi prefabrikovanými dielcami v kombinácii s pletivom s prístupom cez posuvnú bránu.

V areáli je v budúcnosti perspektíva rozšírenia ubytovacích kapacít a dostavby ďalšej budovy cca o výmere podlahovej plochy 1000 m2, žiadosť o vydanie SP bola už podaná.

Pekný areál s ubytovacími službami je rokmi zabehnutý a fungujúci, štandardne obsadený na 97% počas roka, 90% obsadenosť má zazmluvnenú, zvyšnú tvoria turisti.

 

Lokalita

Ponúkaný areál sa nachádza na konci záhradkárskej oblasti Žabí majer v Bratislavskej mestskej časti Rača.

Lokalita je špecifickým biotopom, je zaujímavá z hľadiska fauny aj flóry lužného pralesa Podunajskej nížiny. Preteká ňou odvodňovací kanál prepojený so Šúrskym kanálom, čo umožňuje hniezdenie viacerých druhov vodného vtáctva. Je tu veľa druhov motýľov a vzácnych chrobákov.

 

Naše odporúčanie

Vynikajúca investičná príležitosť pre tých čo chcú podnikať v oblasti ubytovacích zariadení. Treba vidieť !

 

*

AZ PROPERTY — realitná kancelária Bratislava.

Váš spoľahlivý partner na predaj nehnuteľnosti Bratislava.

#predaj pozemku Bratislava
#ubytovaci areal Bratislava
#ubytovacie zariadenie Bratislava
#predaj areal Bratislava
#realitna kancelaria Bratislava
#predaj nehnutelnosti Bratislava

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Zuzana Adamová Realitný konzultant, konateľ
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária