Ponúkame na predaj pekný 2 izb. apartmán s lodžiou v novostavbe Premiére

Bratislava, Šancová

175 500

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pekný 2 izb. apartmán s lodžiou v novostavbe Premiére

Ponúkame na predaj postúpenie 2 izbového apartmánu v dokončenej novostavbe Premiére v centre mesta, na Šancovej ulici. Apartmánový byt má výmeru 49,29 m2 plus 5,22 m2 lodžia, je pekný a svetlý. Situovaný jena 4.NP  polyfunkčného bytového domu. K apartmánu je možné prikúpiť parkovacie státie v spoločnej garáži v cene 25.000,- Eur.

 

Dispozičné riešenie

Byt je veľmi účelne dispozične riešený: vchádzame do peknej predsiene,kde po jej ľavej strane sa nachádza praktický šatník. Po pravej strane je priestranná kúpeľňa s umývadlom, vaňou a toaletou. Oproti vstupu je vchod do obývacej izby s kuchynským kútom as prístupom na peknú lodžiu. Z obývacej izby je vstup aj do spálne, ktorú je možné úplne oddeliť od obývacej časti dobudovaním časti priečky a dverí.

 

Vybavenie bytu

Byt ponúkame v štandardnom vybavení, bez kuchynskej linky: bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere, plastové okná s prípravou na elektrické vonkajšie žalúzie, v kúpeľni je sanita, toaleta a obklady. Biela omietka na stenácha laminátové parkety na podlahách.

 

Parkovanie

K apartmánu je možné prikúpiť parkovacie státie v spoločnej garáži v cene 25 000,- Eur.

 

Lokalita

Šancová ulica je pulzujúcou tepnou Starého mesta, z ktorej sa dostanete za pár okamihov na Bratislavský hrad, letisko, do nákupného centra Centrál,či do lesoparku na Kolibe. Šancová je lokalitou, ktorá je ideálna ako pre prácu, tak aj pre život. Vlastniť nehnuteľnosť v tejto lokalite je zároveň investíciou, ktorá v budúcnosti vždy nájde zhodnotenie.

Cena

175 500,-Eur

 

 

Neváhajte ma kontaktovať
Martina Zvolenská
Martina Zvolenská realitný konzultant
© 2020 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária