Pekný 1-izbový byt s galériou na ulici Stará Vajnorská

Stará Vajnorská, Bratislava

88 700

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie o byte

Ponúkame na predaj slnečný 1 izbový byt s galériou na ulici Stará Vajnorská, o celkovej výmere 26 m2. Byt je situovaný na 1/3 poschodí, v budove ktorej kompletná rekonštrukcia a prestavba na bytový dom prebehla v roku 2015. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 3 m2. K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie.

Dispozičné riešenie

Byt je účelne a prakticky dispozične riešený. Tvorí ho jedna izba s kuchynským kútom a kúpeľňou. Vďaka 3,5 m vysokému stropu bolo možné vybudovať útulnú galériu, kde je spací kút. Pod galériou je úložný priestor využiteľný ako šatník. Oproti sa nachádza priestranná kúpeľňa s toaletou.

Vybavenie bytu

Byt je kompletne vybavený a zariadený: bezbečnostné vchodové dvere, plastové okná, interiérové dvere, plávajúca podlaha, galéria, šatník, kuchynská linka so spotrebičmi, sedačka, konferečný stolík, knižnica. Veľkou výhodou sú aj nízke prevádzkové náklady na bývanie. Byt je slnečný a pekne presvetlený vďaka veľkým oknám a orientácii na západnú stranu.

Parkovanie

K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie.

Lukratívna lokalita

Byt sa nachádza v mestkej časti Nové mesto na ulici Stará Vajnorská v tesnej blízkosti električkovej trate. Lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, dobrú dostupnosť do centra mesta, ale aj na diaľničný obchvat. V blízkosti sa nachádzajú nákupné centrá ako Avion, Tesco, Ikea, Polus.

Cena bytu

Cena bytu: 88 700,- Eur.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Zuzana Adamová
Ing. Zuzana Adamová Realitný konzultant, konateľ
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária