Ponúkame na predaj 1 izb. byt s vysokým stropom na ulici Stará Vajnorská

Stará Vajnorská, Bratislava

85 000

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie o byte

Ponúkame na predaj pekný slnečný 1 izbový byt a vysokým stropom na ulici Stará Vajnorská o celkovej výmere 26 m2. Byt je situovaný na 2/3 poschodí.  Byt je situovaný v budove, ktorej kompletná rekonštrukcia a prestavba na bytový dom prebehla v roku 2015.

Dispozičné riešenie

Byt je účelne a prakticky dispozične riešený. Vchádzame do bytu pozostávajúceho z jednej izby s kuchynským kútom a kúpeľne s toaletou umiestnenej po ľavej strane od vstupu. Vďaka vysokému 3,5 m stropu v byte, je možné vybudovať galériu, ktorou sa ušetrí miesto na šatník a na galériu sa dá umiestiť spací kút. (viď dve vizualizacie medzi fotkami)

Vybavenie bytu

Byt je kompletne vybavený a zariadený: bezbečnostné vchodové dvere, plastové okná, interiérové dvere, plávajúca podlaha,  kuchynská linka so spotrebičmi, sedačka, posteľ, jedálenský stôl s dvomi stoličkami a šatníková skriňa. Veľkou výhodou sú aj nízke prevádzkové náklady na bývanie. Byt je pekný slnečný a presvetlený vďaka veľkým oknám a orientácii na západnú stranu.

Parkovanie

K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie v cene 10.000,- Eur.

Lukratívna lokalita

Byt sa nachádza v mestkej časti Nové mesto na ulici Stará Vajnorská v tesnej blízkosti električkovej trate. Lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, dobrú dostupnosť do centra mesta ale aj na diaľničný obchvat. V blízkosti sa nachádzajú nákupné centrá ako Avion, Tesco, Ikea, Polus atd.

Cena bytu

Cena bytu: 85 000,- Eur. Provízia pre realitnú kanceláriu nie je zahrnutá v predajnej cene.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Zuzana Adamová
Ing. Zuzana Adamová realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária