Rodinný dom s nádhernou záhradou a interiérovým bazénom v Limbachu

Limbová, Limbach

570 000

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom s nádhernou záhradou, interiérovým bazénom a súkromím v Limbachu

Limbová ulica, Limbach

 

Ponúkame na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s interiérovým bazénom, saunou, veľkou záhradou a dokonalým súkromím v obľúbenej rezidenčnej časti Limbachu, na Limbovej ulici.

 

Základné informácie

Luxusný 3-podlažný dom s veľkorysým dispozičným riešením má úžitkovú plochu 440,37 m2 a je situovaný na mierne svahovitom pozemku o výmere 1002 m2.

Prístup k domu je miestnou cestnou komunikáciou, ktorá je napojená na štátnu cestu Limbach – Pezinok – Bratislava.

Tehlový rodinný dom má všetko, o čom mnohí snívajú: interiérový bazén s krbom, saunu, fitness aj nádhernú záhradu s fontánou, ktorá je skvostom pozemku.

Lokalita poskytuje dokonalé súkromie a možnosti kvalitného oddychu, aj pre tých najnáročnejších.

Parkovanie pre jedno auto je vo vlastnej garáži, ďalšie parkovacie miesto je pred ňou.

 

Dispozičné riešenie

Rodinný dom je veľkoryso, zároveň prakticky dispozične riešený. Je trojpodlažný, má suterén a dve nadzemné podlažia – prízemie a zobytnené podkrovie, pri dome je samostatná garáž.

Vstup do domu je cez hlavný vchod v prednej časti pozemku, aj cez zadný vchod zo strany záhradnej.

Polozapustený suterén (139,77 m2) má dve kotolne, dve technické miestnosti (možnosti: sklad, práčovňa, letná kuchyňa či fitness), saunu, sprchu, toaletu a halu s bazénom (celkom 68,7 m2 a z toho bazén 26 m2). Bazén je oddelený presklenou otvárateľnou konštrukciou s terasou v záhrade.

Na prízemí (176,62 m2) je vstupná hala s veľkou knižnicou, schodisko do pivničných priestorov a schodisko do podkrovia, kuchyňa, jedáleň, špajza, obývacia izba s krbom a terasou (celkom 72,66 m2, z toho obývačka 42,4 m2), obytná izba (pracovňa či hosťovská izba), toaleta, garáž. 

Na poschodí (123,98 m2) je galéria, 4 samostatné izby (možnosti: spálne alebo detské izby) s dvoma balkónmi a terasou, hlavná kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Na pozemku sa nachádza aj altánok, dominantou záhrady sú dreviny a fontánka.

 

Vybavenie domu

Dom je tehlový, kolaudovaný bol v roku 2000, má  sedlovú strechu s pálenou škridlou. Je postavený z kvalitných materiálov a má napojenie na verejné siete: elektrickú energiu, plyn, vodovod, kanalizáciu. Je kompletne podpivničený.

Priestor je vybavený kvalitnými dubovými parketami v interiéri a exteriérovými žalúziami. Vykurovanie je podlahové, plynovým kotlom na prízemí, v horných izbách sú radiátory.

Interiérové aj exteriérové zariadenie a štýlový nábytok (viď fotografie) sú súčasťou predajnej ponuky.

Rodinný dom je okamžite voľný na bývanie.

 

Lokalita

Dom je situovaný v prestížnej lokalite Limbachu s malebným vyhľadom do okolia. Vďaka jeho polohe je na dosah aj kompletná občianska vybavenosť, vrátane obchodného centra Kaufland a železničnej aj autobusovej stanice v blízkom Pezinku.

Limbach je obec na úpätí Malých Karpát, ideálna na rekreáciu a šport. Vyznačené turistické trasy poskytujú možnosti nespočetných výletov do okolitých lesov, aj rekreačných oblastí Suchý vrch a Medvedie údolie (Limbašská dolina).

 

Parkovanie

Pohodlné parkovanie pre dve autá je na vlastnom pozemku, jedno v garáži a druhé pred ňou.

 

Cena

Cena domu je 570 000,- €.

Ak hľadáte rodinný dom, ktorý má všetko, v prestížnej lokalite s dokonalým súkromím a malebným výhľadom, už hľadať nemusíte…

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Larisa Raková Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária