Ponúkame na prenájom pekný 3 izb. byt v centre na Panenskej ulici s parkovaním

Panenská, Bratislava

720 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom pekný 3 izb. byt v centre na Panenskej ulici s parkovaním

Základné informácie:

Ponúkame a prenájom veľmi pekný 3 izbový v centre mesta na Panenskej ulici s parkovaním na vlastnom parkovacom státí vo dvore prislúchajúcemu k bytovému domu o celkovej  výmere 92,13 m2 plus lodžia o výmere 2,5 m2, situovaný na 3/6 poschodí s výťahom.

Dispozičné riešenie:

byt je nasledovne dispozične riešený: vchádzame do peknej priestrannej vstupnej haly kde po pravej strane sa nachádza samostatná kuchyňa s prístupom na lodžiu s výhľadom do tichého parku. Oproti vstupu sa nachádza menšia izba s oknom na lodžiu, vedľa neho špajza. Vedľa vstupu po pravej strane sa nachádza toaleta odvetraná do svetlíka a veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, za nimi na konci chodby sú priamo prístupné z haly dve veľké svetlé izby s výhľadom na ulicu. Z bytu sú aj pekné výhľady na mesto.

Vybavenie:

byt sa prenajíma nasledovne vybavnený: pekné repasované drevené dubové parkety, repasované drevené okná, biele kazetové interiérové dvere, kúpeľňa a toaleta je po rekonštrukcii, kuchynská linka je pôvodná. Byt ponúkame na prenájom zariadený: v obývacej izbe je sedačka s konferenčným stolíkom, stolík pod TV a televízor, knižnica, jedálenský stôl so stoličkami, v spálni je dvojposteľ s nočnými stolíkmi, komoda a šatníkové skrine, v menšej izbe je písací stôl, skriňa a knižnica, v kuchyni je okrem kuchynskej linky so spotrebičmi stolík so stoličkami.

Lokalita:

byt je situovaný v centre mesta na Panenskej ulici s kompletnou občianskou vybavenosťou v priamom dosahu.

Cena:

720,- Eur + zálohy za energie 80,- Eur + 100,- Eur vyhradené parkovacie státie vo dvore.

Neváhajte ma kontaktovať
Ing. Zuzana Adamová
Ing. Zuzana Adamová realitný konzultant
© 2020 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária