3- izbový byt s balkónom a možnosťou parkovania na Panenskej ulici

Panenská, Bratislava

670 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom pekný 3- izbový byt s balkónom a možnosťou parkovania na Panenskej ulici

 

Ponúkame a prenájom veľmi pekný 3-izbový byt v centre mesta na Panenskej ulici s parkovaním na vlastnom parkovacom státí vo dvore prislúchajúcemu k bytovému domu o celkovej  výmere 92,13 m2 plus lodžia o výmere 2,5 m2, situovaný na 3/6 poschodí s výťahom.

 

 

Dispozičné riešenie

Byt je nasledovne dispozične riešený: vchádzame do peknej priestrannej vstupnej haly kde po pravej strane sa nachádza samostatná kuchyňa s prístupom na lodžiu s výhľadom do tichého parku. Oproti vstupu sa nachádza menšia izba s oknom na lodžiu, vedľa neho špajza. Vedľa vstupu po pravej strane sa nachádza toaleta odvetraná do svetlíka a veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, za nimi na konci chodby sú priamo prístupné z haly dve veľké svetlé izby s výhľadom na ulicu. Z bytu sú pekné výhľady na mesto.

 

 

Vybavenie

Byt sa prenajíma kompletne zariadený a s nasledovným vybavením: pekné repasované drevené dubové parkety, repasované drevené okná, biele kazetové interiérové dvere, kúpeľňa a toaleta je po rekonštrukcii, kuchynská linka je pôvodná. Byt ponúkame na prenájom zariadený: v obývacej izbe je sedačka s konferenčným stolíkom, stolík pod TV a televízor, knižnica, jedálenský stôl so stoličkami, v spálni je dvojposteľ s nočnými stolíkmi, komoda a šatníkové skrine, v menšej izbe je písací stôl, skriňa a knižnica, v kuchyni je okrem kuchynskej linky so spotrebičmi stolík so stoličkami.

 

 

Lokalita

Byt je situovaný v centre mesta na Panenskej ulici s kompletnou občianskou vybavenosťou v priamom dosahu.

 

 

Cena

670,- Eur + zálohy za energie 80,- Eur  parkovacie státie vo dvore je zahrnuté v cene nájmu.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

PhDr. Zuzana Čevelová
PhDr. Zuzana Čevelová Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária