Úplne nový 2-izbový byt Tupého ulica Bratislava, v novostavbe a s dvomi lodžiami

Tupého, Bratislava

255 100

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj úplne nový 2-izbový byt s dvomi lodžiami a parkovaním v novostavbe na Tupého ulici

Tupého ulica, Bratislava

 

AZ PROPERTY — realitná kancelária Bratislava ponúka na predaj 2-izbový byt v skolaudovanej novostavbe v projekte Bella Vita Residence.

Byt má celkovú úžitkovú plochu 74,28 m2 z toho je 62,62 je m2 plocha bytu a 6,34 m2 je plocha jednej lodžie a 5,32 m2 je plocha druhej lodžie a 2,70 m2 je plocha pivnice. Je situovaný na 2/5 poschodí s výťahom. K bytu je možné dokúpiť aj garážové stojisko v spoločnej garáži pod bytovým domom. Byt je pekný svetlý vďaka juhozápadnej orientácii.

 

Štandard

Byt ponúkame na predaj v prevedení holobyt, ktoré zahŕňa nasledovné vybavenie: v celom byte je na podlahách betónový poter so zabudovaným podlahovým vyurovaním s termostatom, rekuperácia,  na stenách sú omietky s bielou maľovkou, zásuvky a vypínač. Okná sú plastové s izolačným trojsklom.  V kúpeľni sú pripravené vodoinštalácie pre osadenie sanity a obkladov prívod na pračku a výhrevný rebríkový radiátor. V toalete je podomietkový závesný systém pre osadenie toalety a vodoinštalácia pre umývadlo. V kuchynskom priestore sú pripravené rozvody pre osadenie kuchynskej linky a elektrospotrebičmi. Na lodžiách sú položené keramické exteriérové dlažby a kovové zábradlia a nechýba taktiež osvetlenie  a vonkajšie zástrčky.

 

Dispozičné riešenie

2-izbový byt Petržalka je prakticky a účelne dispozice riešený, vchádzame do predsiene, kde po jej pravej strane sa nachádza kúpeľňa s toaleta a šatník. Obývacia izba je riešená ako pekný veľký otvorený priestor s miestom pre kuchynskú linku, jedálenský kút a obývací priestor s priamym prístupom na lodžiu. Z obývacej izby je vstup do spálne s druhou lodžiou. Byt je pekne presvetlený vďaka veľkým oknám a je z neho panoramatický výhľad na mesto. Byt je úplne nový vhodný pre klienta, ktorý si chce zrealizovať interiér podľa vlastných predstáv.

 

 

Lokalita

Vo vnútrobloku Bella Vita Residence sa nachádza spoločná zeleň, detské ihrisko. Súčasťou projektu sú aj obchodné prevázdky, ako potraviny, detský lekár a kaviareň. V blízkom dosahu nájdete nákupné centrá, mestskú plaváreň, polikliniku, základnú škola a škôlka, dve vlakové stanice, lekárne. Bella Vita Residence je svojou polohou ideálnym dostupným miestom, z ktorého sa všade dostanete za pár minút. Lokalita je  dostupná pešo, mestskou dopravou a priamo z domu môžete vďaka novej cyklotrase vyraziť aj na bicykli.

 

Cena

Cena za byt: 255 100,- Eur

Cena garážového stojiska: 23 000,- Eur

 

 

*

AZ PROPERTY — realitná kancelária Bratislava.

Váš spoľahlivý partner na predaj nehnuteľnosti Bratislava.

#predaj bytu Bratislava
#2izbovy byt Bratislava
#2 izbovy byt Petržalka
#predaj 2izbovy byt Bratislava
#realitna kancelaria Bratislava
#predaj nehnutelnosti Bratislava

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Zuzana Adamová Realitný konzultant, konateľ
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária