Nové rodinné dvojdomy na predaj v Podunajských Biskupiciach na Kvetinárskej ulici

Kvetinárska, Bratislava

221 175

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj nové rodinné dvojdomy v Podunajských Biskupiciach na Kvetinárskej ulici

 

Ponúkame Vám na predaj rodinné dvojdomy so záhradou a parkovaním v uzavretom areáli v tichej časti Podunajských Biskupíc na Kvetinárskej ulici

 

Projekt ponúka svojím obyvateľom bývanie v uzavretom areáli v tichej časti Podunajských Biskupíc na Kvetinárskej ulici. V areáli sa nachádzajú 3 rodinné dvojdomy v kvalitnom nízkoenergetickom prevedení s vlastnou záhradou.  Cieľom projektu je zabezpečiť jeho obyvateľom pokojné tiché bývanie v rodinnom dome s nízkymi nákladmi spojené so všetkými bonusmi bývania v meste.

 

Výstavba projektu Kvetinárska začne v septembri 2020. Plánované ukončenie výstavby a odovzdanie domov do užívania je koniec roka 2021. 

 

Vybavenie a dispozičné riešenie rodinných domov

 

 

Projekt rodinné dvojdomy pozostáva zo štyroch dvojpodlažných rodinných dvojdomov. Rodinné domy sú 4 izbové vo výmerách od 87,80 m2 – 89,70 m2. K rodinným domom prislúchajú pozemky vo výmerách od 186 m2 – 261 m2.  Rodinné dvojdomy je možné kúpiť v prevedení holodom alebo v kvalitnom štandardnom prevedení. K rodinným domom prislúchajú aj vonkajšie parkovacie státia, ku každému z nich prislúchajú dve státia, situované pred samotným domom.

 

Lokalita

 

Areál rodinných dvojdomov je situovaný v tichej lokalite Podunajských Biskupíc na Kvetinárskej ulici. V okolí sa v pešej dostupnosti nachádza kompletná občianska vybavenosť – obchody (Kaufland, Billa, Lidl aTesco), základná škola, lekáreň, zástávky MHD. Centrum mesta je ľahko dostupné nielen verejnou dopravou, ale aj autom vďaka blízkemu napojeniu na hlavné dopravné tepny Bratislavy.

Neváhajte ma kontaktovať
Ing. Zuzana Adamová
Ing. Zuzana Adamová realitný konzultant
© 2020 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária