Slnečný 2-izb. byt s lodžiou a krásnym výhľadom v novostavbe Tehelné pole

Bajkalská, Bratislava

550 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Na prenájom slnečný 2-izb. byt s lodžiou a krásnym výhľadom v novostavbe Tehelné pole

Bajkalská, Bratislava

Základné informácie

Ponúkaný byt má celkovú úžitkovú plochu 55 m2 vrátane lodžie o výmere 5 m2, je situovaný na 4 NP. poschodí bytového domu s výťahom a výhľadom na fontánu, ktorá sa nachádza vo vnútrobloku novostavby.

 

Dispozičné riešenie

Byt veľmi prakticky a účelne dispozične riešený, vchádzame do predsiene, kde sa po jej ľavej strane nachádza toaleta, hneď vedľa je kúpeľňa s vaňou, umývadlom, skrinkou pod umývadlo. Z predsiene sa po pravej dostaneme do pekného otvoreného priestoru, v ktorom sa nachádza kuchyňa, jedáleň a obývacia izba, z obývacej izby vchádzame na  peknú veľkú lodžiu orientovanú do vnútrobloku novostavby. Oproti vstupu do bytu sa nachádza spálňa.

 

Vybavenie

Byt je situovaný v novostavbe, prenajíma sa kompletne vybavený. Vybavenie zahŕňa: bezpečnostné vchodové dvere, biele interiérové dvere, nová kúpeľňa a toaleta, plávajúce podlahy, nová kuchynská linka na mieru so sklokeramickou varnou doskou, digestorom, led podsvietením, vstavanou chladničkou s mrazničkou a vstavanou elektrickou rúrou, jedálenský stôl so 4 ks stoličkami, sedačka v obývacej izbe, stolík pod TV, v spálni je manželská posteľ a 2 nočné stolíky, stropné osvetlenie v celom byte.

Parkovanie

Parkovať je možné na vlastnom garážovom stojisku prístupnom suchou nohou k výťahu a do bytu.

 

Lokalita

byt je situovaný vo vynikajúcej a obľúbenej lokalite Nového Mesta. Lokalita má kvalitnú občiansku vybavenosť v tesnej blízkosti je Národný futbalový štadión,  obchodné centrum CENTRÁL, nový Zimný štadión. V blízkosti sú aj autobusy, trolejbusy a električky, ktorých zastávky sa nachádzajú v pešej vzdialenosti od objektu.

 

Cena

550 € + 100 € zálohy na energie (vrátane parkovacieho státia).

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

PhDr. Zuzana Čevelová Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária