Na predaj nový bungalov na Orgovánovej ulici v Rovinke

Orgovánová, Rovinka

162 900

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie:

Ponúkame  na predaj posledný  kvalitný murovaný rodinný dom typu bungalov  v energetickej triede A1 s vlastným  parkovacím státím v kompletne zastavanej novovybudovanej časti na konci ulice Orgovánová v Rovinke. Bungalov je postavený v rámci dvojdomu na pozemku o výmere 395 m2, s vnútornou úžitkovou plochou 100 m2 + vonkajšia prestrešená terasa o výmere 20 m2 . Pod strechou sa nachádza úložný pochôdzny priestor (cca 30 m2). Spoločná stena je dvojitá 2x 25 cm akustická protihluková, postavená z najkvalitnejšej akustickej tehly 25 cm Porotherm, čo zabezpečuje absolútne súkromie. Terasa o veľkosti 20 m2 je južná, orientovaná na juho-východnú stranu. Výhľad z terasy je na vetrolamový pás stromov, je tak zabezpečené ticho a kľud.

Dispozičné riešenie:

Dom je veľmi dobre dispozične riešený: vchádzame do vstupnej chodby, z ktorej po ľavej strane prechádzame do obývacej časti prepojenej s kuchynským kútom a jedálenskou časťou, z ktorej je prístup cez francúzske posuvné dvere  na terasu do záhrady. Po ľavej strane sa taktiež nachádza rodičovská spálňa   s vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou a taktiež s prístupom na terasu a do záhrady. Z chodby po pravej strane sa nachádzajú dve detské spálne , ktoré susedia so samostatnou toaletou s umývadlom  a priestrannou kúpeľňou. V kúpeľni je dostatok priestoru pre 2 samostatné umývadla, rohovú vaňu, práčku, sušičku a ohrievač vody.

Vybavenie:

Dom sa predáva skolaudovaný v stave holodom za  162.900 Eur ,- v prípade záujmu vieme zabezpečiť dokončenie domu do štandardu.

V rámci exteriéru cena zahŕňa: kompletné oplotenia, brány, chodníky, parkovacie státia a terasy, vonkajší nemrznúci vodovodný kohútik, predpríprava na vianočné podstrešné osvetlenie, v záhrade sú vyvedené elektr. káble na studňu, záhradné osvetlenie, záhradný domček, 6 komorové trojsklá okná v obývacej miestnosti s Francúzskym posuvom,  škridla Teran, fasádna silikátová umývateľná omietka zn.Terranova, Fakturačný vodomer a Fakturačný elektromer.

V rámci interiéru cena zahŕňa: spoločná stena dvojdomu je dvojitá 2×25 cm akustická protihluková z najkvalitnejšej akustickej tehly Porotherm, čo zabezpečuje absolútne súkromie. Vápeno-cementové omietky 3 krát vymaľované na bielo, kompletné vypínače a zásuvky značky Legrand biele, príprava na: krb komín  zn.SCHIEDEL , alarm, vonkajšie kamery, videovrátnik, klimatizáciu, exteriérové žalúzie. Podlahové elektrické vykurovanie systémom DEVI v každej miestnosti samostatný termostat.

Lokalita:

Dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite, od Bratislavy vzdialenej len 7 km. Rovinka má frekventované autobusové  a vlakové spojenie, kompletnú občiansku vybavenosť (novovybudované obchodné centrum City Park Rovinka, škôlku, zdravotné stredisko, lekáreň, poštu, čerpaciu stanicu a množstvo iných komerčných obchodov). V blízkosti sa nachádzajú známe jazerá Košariská a hrádza, ktoré poskytujú možnosť pestrého športového vyžitia.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Zuzana Zorňanová
Mgr. Zuzana Zorňanová realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária