Na predaj bungalovy s parkovaním na Brezovej ulici v Rovinke

Brezová, Rovinka

175 500

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie:

Ponúkame  na predaj  kvalitné murované dvojdomy typu bungalov  v energetickej triede A1 s vlastnými parkovacími státiami v novovybudovanej časti  na Brezovej ulici v Rovinke.

Dva rodinné domy postavené v rámci dvojdomov typu bungalov, oba so svojimi  vlastnými stenami a každý z nich je postavený na pozemku o výmere 400 m2. Rodinný dom má úžitkovú plochu 103 m2 + vonkajšia prestrešená terasa 20 m2. Pod strechou sa nachádza úložný pochôdzny priestor (cca 15 m2). Spoločná stena je dvojitá 2x 25 cm akustická protihluková, postavená z najkvalitnejšej akustickej tehly 25 cm Porotherm, čo zabezpečuje absolútne súkromie. Terasa o veľkosti 20 m2  je orientovaná na stranu juho-západnú stranu.

Dispozičné riešenie:

Dom je veľmi dobre dispozične riešený: vchádzame do vstupnej chodby,  po ľavej strane sa nachádza kúpeľňa s prípravou pre vaňu, sprchu, toaletu a umývadlo. Ďalej prechádzame do obývacej izby s kuchynským kútom a jedálenskou časťou, odkiaľ je prístup na prestrešenú terasu a do záhrady. Z chodby po pravej strane sa dostaneme do  dvoch detských spální, ktoré susedia so samostatnou technickou miestnosťou s prípravou na rekuperačnú jednotku, práčku, sušičku a ohrievač vody. Vedľa technickej miestnosti sa nachádza rodičovská spálňa  so samostatným šatníkom  a kúpeľňou  (sprcha , toaleta, umývadlo), so spálne je taktiež pprístup na terasu a do záhrady.

Vybavenie:

V rámci exteriéru cena zahŕňa: kompletné oplotenia, brány, chodníky, parkovacie státia a terasy, vonkajší nemrznúci vodovodný kohútik, predpríprava na vianočné podstrešné osvetlenie, v záhrade sú vyvedené elektr. káble na studňu, záhradné osvetlenie, záhradný domček, 6 komorové okná s trojsklom od uličného priečelia sú zrkadlovo-bronzové, škridla Teran, fasádna silikátová umývateľná omietka zn.Terranova, fakturačný vodomer a elektromer.

V rámci interiéru cena zahŕňa: spoločná stena dvojdomu je dvojitá 2x25cm akustická protihluková z najkvalitnejšej akustickej tehly Porotherm, čo zabezpečuje absolútne súkromie, vápeno-cementové omietky 3 krát vymaľované na bielo, kompletné vypínače a zásuvky značky Legrand biele, príprava na: krb komín  zn.SCHIEDEL, alarm, vonkajšie kamery, videovrátnik, klimatizáciu, exteriérové žalúzie. Podlahové elektrické vykurovanie systémom DEVI v každej miestnosti samostatný termostat.

Cena:

Dom sa predáva skolaudovaný v stave holodom za  175.500,- v prípade záujmu vieme zabezpečiť dokončenie domu do štandardu.

Lokalita:

Rodinné domy sa nachádzajú v novovybudovanej lokalite, od Bratislavy vzdialenej len 7 km. Rovinka má frekventované autobusové  a vlakové spojenie, kompletnú občiansku vybavenosť (novovybudované obchodné centrum City Park Rovinka, škôlku, zdravotné stredisko, lekáreň, poštu, čerpaciu stanicu a množstvo iných komerčných obchodov). V blízkosti sa nachádzajú známe jazerá Košariská a hrádza, ktoré poskytujú možnosť pestrého športového vyžitia.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Zuzana Zorňanová
Mgr. Zuzana Zorňanová realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária