Rodinný dom s dvomi bytmi a veľkým pozemkom na Hradskej vhodný na investíciu

Bratislava, Hradská

730 000

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom s dvomi bytmi a veľkým pozemkom na Hradskej vhodný na investíciu

Hradská ulica, Bratislava

 

Ponúkame na predaj dvojgeneračný, čiastočne rekonštruovaný a zateplený rodinný dom vo vyhľadávanej mestskej časti Vrakuňa, na ulici Hradská. Prístavba rodinného domu a zobytnenie podkrovia nadobudlo práoplatnosť v r. 2005. Súčasťou nehnuteľností je Dvojgaráž o veľkosti 48 m2 za ktorou sa rozprestiera o dĺžke 100 m veľkorysá záhrada o rozmere 1 470 m2 s ovocnými stromami.  Celková úžitková plocha domu je 231 m2 z toho prízemie o veľkosti 94,43 m2 a  podkrovie o veľkosti 102,81m2. K podkroviu prislúcha veľká terasa o veľkosti 48m2 ktorá je nad dvojgarážou. Celý pozemok je o rozlohe 1 876m2.

 

Základné informácie

Rodinný dom má tri podlažia, ktoré ponúkajú aj možnosť dvojgeneračného bývania. Na prvom podlaží je štvorizbový byt so samostatnou kuchyňou, priestrannou kúpeľňou a samostatným WC. Druhé podlažie disponuje schodiskom, chodbou veľkou kuchyňou s jedálňou, kúpeľňou s toaletou a obývacou miestnosťou a tromi spálňami. Z chodby je po pravej strane prístup na veľkorysú terasu. Dom je podpivničený, napojený na plyn, elektriku, kanalizáciu, vodu. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, rozvod tepla radiátormi. V dome sú plávajúce podlahy a dlažby, plastové okná so žalúziami a strešné okná so žalúziami. K rodinnému domu prislúcha a dvojgaráž o rozmere 48 m2dvomi samostatnými garážovými bránami.  Za garážou sa nachádza veľkorysá záhrada kde sú vysadené niekoľkoročné ovocné stromy.

 

Dispozičné riešenie

Rodinný dom má spoločný vchod pre byt na prízemí a podkrovný byt. Celková úžitková plocha domu je 231m2 z toho prízemie o veľkosti 94,43 m2 a  podkrovie o veľkosti 102,81m2. K podkroviu prislúcha veľká terasa o veľkosti 48m2 ktorá sa nachádza nad  dvojgarážou. Na prvom podlaží sa nachádza veľká kuchyňa s jedálňou 25,2 m2, chodba z ktorej sa dostaneme do troch izieb. Po ľavej strane do kúpeľňe s rohovou vaňou a samostatnou toaletou. Po pravej strane máme samostatnú izbu 13,3m2. Z chodby sa dostaneme do obývacej miestnoti 21,15m2 vedľa ktorej je spálňa o rozmere 15,2m2.

Druhé podlažie je o veľkosti 102,81m2. jeho súčasťou je schodisko a  chodba. Z chodby po ľavej strane vchádzame do veľkorysej kuchyne s jedálňou 25,2 m2. Pokračujeme chodbou z ktorej po ľavej strane sa nachádza samostatná toaleta a kúpeľňa. V kúpeľni je rohová vaňa , sprcha, umývadlo, práčka. Z chodby sa dostatneme do troch samostatných spální o rozmeroch 11,4m2, 17,10m2 a 21,15m2. Podkrovný byt je vybavený okrem klasických okien aj strešnými oknami. Veľkorysá terasa sa nachádza nad dvojgarážou. Rodinný dom je podpivničený s tromi miestnosťami. Je o rozmere 30,4 m2.

 

Vybavenie domu

Rodinný dom sa predáva čiastočne zariadený po dohode s majiteľmi. Súčasťou domu je pivnica a dvojgaráž.

 

Lokalita

Začiatok Vrakune je obľúbená časť Bratislavy, predovšetkým vďaka pokojnej mimomestskej atmosfére a zároveň rýchlej dostupnosti do centra mesta. V blízkej dostupnosti domu autom je perfektná občianska vybavenosť: potraviny, lekáreň, zdravotné stredisko, pošta, základná škola, škôlky, futbalové ihrisko, tenisové kurty. Obchodné centrum Avion a IKEA, aj supermarket LIDL  a BILLA sú vzdialené len pár minút autom.

 

Parkovanie

Parkovať je možné priamo na vlastnom pozemku, v samostatnej veľkej garáži.

 

Cena

Cena domu je 730 000,- Eur

Pozemok je vhodný prípadne aj na ďalšiu výstavbu.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Zuzana Zorňanová Realitný konzultant
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária