Ponúkame na prenájom nový 2-izbový byt s terasou na Sliačskej ulici

Sliačska ul.

550 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom nový 2-izbový byt s terasou na Sliačskej ulici

 

Základné informácie o ponúkanom byte:

2.izbový byt č. 4.05 F o celkovej výmere 63,93 m2 z toho podlahová plocha bytu 58,10 m2 + lodžia o výmere 5,83 m2 a pivnica o výmere 2,59 m2.  Byt je situovaný na 4 NP/5 NP s výťahom v bytovom dome F v novom projekte BellaVita Residence na Sliačskej ul.

Cena nájmu za  byt č. 4.05 F je 550 €/ mes. + 80 € energie. K bytu je možné prenajať si parkovacie státie garáži v cene 50,- €/mesačne.

Vybavenie bytu:

Byt je úplne nový ešte neobývaný a prenajíma sa s nasledovným vybavením: bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná,  plávajúce podlahy, interiérové dvere. V predsieni: vstavaná skrina so zrkladom. V kuchyni kuchynská linka so spotrebičmi (sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu) a jedálenský stôl so stoličkami. V obývacej izbe  je sedačka, konferenčný stolík, skrinka pod TV a televízor. V spálni je vstavaná skriňa alebo šatník a manželská posteľ.

Lokalita:

Lokalita na zelenom úpätí Malých Karpát v mestskej časti Nové Mesto v katastrálnom území Vinohrady na Sliačskej a Tupého uliciach bude miestom rezidencie BellaVita. Táto poloha spĺňa všetky atribúty pre aktívnych mestských ľudí – oddych v blízkej prírode, občiansku vybavenosť, napojenie na hlavné dopravné tepny a mestskú hromadnú dopravu v pešej dostupnosti.

V prípade dlhodobého prenájmu možnosť dohodnutia zľavy.

* Fotky v inzeráte sú ilustračné, byty a ich vybavenie sa odlišujú od priložených fotografií dispozičným riešením podľa priloženého pôdorysu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Zuzana Čevelová
PhDr. Zuzana Čevelová realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária