Útulný 2- izbový tehlový byt na Miletičovej ulici v žiadanej lokalite Nivy

Miletičova ulica, Bratislava

159 000

Popis nehnuteľnosti

Útulný 2-izbový tehlový byt v žiadanej lokalite Nivy na Miletičovej ulici

Miletičová ulica, Bratislava

 

Hľadáte mestské bývanie v prostredí plnom zelene, s kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do centra mesta?

Ponúkame na predaj funkčne dizajnovo riešený 2-izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí Bratislavy, na Miletičovej ulici v Ružinove. Byt je ideálny pre jednotlivca alebo mladý pár.

 

Základné informácie

Svetlý, štýlovo riešený 2-izbový byt má celkovú výmeru 35,12 m2, nachádza sa na 3/3 poschodí tehlového bytového domu bez výťahu. K bytu prislúcha pivničná kobka s výmerou 2,13m2.

V roku 2013 prebehla rekonštrukcia bytu, vymenené boli plastové okná a kuchynská linka, zrekonštruovaná bola kúpeľňa a WC. Dispozícia bytu bola zmenená so zámerom maximálneho využitia priestoru.

Bytový dom má úžasnú polohu, je obklopený zeleňou, na dosah je kompletná občianska vybavenosť. Výhodou je tiež bezproblémové parkovanie na ulici priamo pred bytovým domom. V blízkosti sa nachádza obľúbené centrálne trhovisko.

 

Dispozičné riešenie

Byt je účelne dispozične riešený, priestor je úžasne využitý a pôsobí opticky väčšie ako udávajú štvorcové metre.

Vstupujeme do chodby s praktickým úložným priestorom. Oproti sa nachádza menšia izba, využívaná ako spálňa. Zprava vchádzame do obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a jedálňou.

Kúpeľňa má sprchový kút, WC je samostané.

 

Vybavenie bytu

Dizajnovo štýlový byt je vybavený plastovými oknami, vstavanými skriňami, kuchynskou linkou, tiež sanitou v kúpeľni a na toalete. Vykurovanie je zbezpečené plynovými gamatkami.

 

Parkovanie

Bezproblémové parkovanie je možné na ulici pred bytovým domom.

 

Lokalita

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej bratislavskej mestskej časti Ružinov plnej zelene, neďaleko obľúbeného centrálneho trhoviska.

Lokalita má vynikajúcu občiansku vybavenoť, je tu škola a škôlka, športoviská, poliklinika aj zdravotnícke zariadenia, lekáreň, banky, reštaurácie a kaviarne, skrášľovacie salóny, obchody, detské ihriská.

V blízkosti je obchodné centrum Centrál, nový Zimný štadión a samozrejme novootvorené centrum Nivy, s obchodmi a službami, autobusovou stanicou, tržnicou, zónami na cvičenie a bežeckou dráhou aj komunitnou záhradkou.

Nájdete tu úžasné možnosti kultúrneho a športového vyžitia, tiež záujmových aktivít.

Veľkou výhodou lokality je aj výborná dostupnosť do centra mesta. V pešej vzdialenosti od bytu sú zastávky MHD pre autobusy, trolejbusy aj električky.

 

Cena

Cena bytu  je 159 000,- Eur.

 

Vlastný byt za výhodnú cenu, v prostredí plnom zelene neďaleko od centra? Mestský 2-izbový byt na Miletičovej ulici ponúka možnosť o splnenom bývaní, ideálnom pre jednotlivca alebo mladý pár.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Tatiana Frušová Realitný konzultant a dekoratér
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária