Veľký obchodný priestor v novostavbe na Záhradníckej ulici

Záhradnícka ulica, Bratislava

480 000

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie o nebytovom priestore

Ponúkaný obchodný priestor je situovaný v novostavbe z roku 2008 v polyfunkčnom dome v Ružinove v mestskej časti Nivy na Záhradníckej ulici. Obchodný priestor s výkladmi má celkovú úžitkovú plochu 160 m2 vrátane zázemia a je situovaný na prízemí polyfunkčného domu.

 

Dispozičné riešenie

Obchodný priestor pozostáva z dvoch samostatných obchodných priestorov. Oba obchodné priestory majú spoločnú vstupnú časť, v ktorej sa nachádzajú samostatné vstupy pre každý priestor osobitne. Oba priestory sú od seba oddelené murovanou priečkou. Prvý, väčší priestor o výmere 97,5 m2 sa skladá zo šiestich miestností. Vo vstupnej časti sa po pravej strane nachádza veľký priestor s kuchynkou, po ľavej strane tohto priestoru sa nachádza samostatný oddelený priestor, v zadnej časti priestoru sa nachádza zázemie s toaletami. Druhý menší priestor o výmere 62,5 m2 sa skladá z troch miestností. Momentálne sa priestor prenajíma a slúži ako kvetinárstvo.

 

 

Vybavenie

Priestor obsahuje: hliníkové okná s izolačným bezpečnostným trojsklom, betónový poter na podlahe, na stenách sádrová hladká omietka s dvojitým náterom oteruvzdornej farby, betónová konštrukcia stropu s oteruvzdorným náterom, priečky sádrokartónové. Vykurovanie priestoru – výroba tepla je zabezpečená centrálnym zdrojom – tepelným čerpadlom doplneným o záložný plynový kondenzačný kotol s vlastným meračom spotreby tepla. Príprava TPV je zabezpečená elektrickým zásobníkovým ohrievačom. Vykurovanie v obchodných priestoroch je zabezpečené teplovzdušnými kanálovými podstropnými jednotkami. Vzduchotechnika je riešená samostatnou rekuperačnou jednotkou zabezpečujúcou hygienickú výmenu vzduchu.

Priestor je veľmi pekne a dizajnovo zariadený. Predáva sa kompletne zariadený, vybavený kvalitným stolárskym prevedením na mieru – knižnica, kuchynská linka so spotrebičmi, sedačkou, jedálenskými stolíkmi a stoličkami, kreslami, svietidlami.

 

 

 

Lokalita

Priestor je situovaný vo vynikajúcej lokalite Ružinova v mestskej časti Nivy na Záhradníckej ulici, v blízkosti hranice so Starým Mestom.

 

 

Cena

480 000,- Eur

 

 

 

 

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

PhDr. Zuzana Čevelová Realitný konzultant
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária