Nový skolaudovaný 3-izbový byt s lodžiou v projekte Hradská Home

Hradská, Bratislava

281 000

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj úplne nový skolaudovaný 3-izbový byt s lodžiou projekte Hradská Home

 

 

Základné informácie o ponúkanom byte

 

Celková úžitková plocha bytu s príslušenstvom je 85,32 m2 z toho výmera bytu je 73,62 m2, z toho 9,49 m2 je lodžia a 2,21 m2 pivnica. Byt je situovaný na 1 NP v projekte Hradská Home.

 

Projekt Hradská Home predstavuje výhody mestského bývania so želaným súkromím. Samostatné 3-izbové byty v čistom architektonickom prevedení sú v ponuke s predzáhradkami, balkónmi a terasami. Novodobý výraz domu citlivo reflektuje polohu objektu a existujúcu malopodlažnú zástavbu.

 

Projekt je skolaudovaný, byty sú k dispozícii k okamžitému nasťahovaniu.

 

Cena ponúkaného bytu v prevedení holobyt je 281 000,- €. K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie.

 

Štandard

 

Byt ponúkame v prevedení holobyt, ktoré zahŕňa vybavenie: omietka bielej farby, vykurovanie elektrické podlahové s regulátormi kúrenia v bytoch, predpríprava rozvodov vody, elektriny a kanalizácie pre kuchynskú linku a sanitárne zariadenia, okná plastové, bezpečnostné vchodové dvere, na podlahe betónový poter.

 

Lokalita

 

Hradská Home sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa, v katastrálnom území Vrakuňa, na Hradskej ulici. Dom je postavený vo dvore frekventovanej ulice, ponúka tak tiché zázemie. Je v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou, neďaleko sú nákupné centrá AVION, IKEA a kompletná občianska vybavenosť. Bytový dom je vo výhodnej polohe k dôležitým dopravným koridorom a diaľničnému obchvatu D61, D1.

 

V blízkosti je obľúbený Lesopark Vrakuňa, tiež novovybudovaná cyklistická trasa, ktorá vedie až na petržalskú hrádzu a iné trasy, vhodné aj pre korčuliarov. Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja, vďaka prírodnej scenérii je ideálnou voľbou na aktivity a oddych pre mladých ľudí, páry aj rodiny, tiež prechádzky so štvornohými priateľmi.

 

Ponuku ďalších bytov v projekte nájdete na našej stránke www. azproperty.sk.

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

PhDr. Zuzana Čevelová Realitný konzultant
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária