Jedinečný 4-izbový byt na prenájom v historickom srdci Bratislavy na Františkánskom námestí

Františkánske námestie, Bratislava

1 400 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom jedinečný 4-izbový byt v historickom srdci Bratislavy na Františkánskom námestí

Františkánske námestie, Bratislava

 

 

Základné informácie

Ponúkaný byt je 4-izbový situovanývkrásnej historickej budove po rekonštrukcii. Jedinečný dvojpodlažný byt má celkovú podlahovú plochu 134 m2, vrátane balkónu o výmere 4m2.  Je  situovaný na prvom a druhom poschodí historickej budovy, ktorá je kompletne kvalitne zrekonštruovaná a reprezentatívna. 4-izbový byt vznikol spojením dvoch dvojizbových bytov vo vnútrobloku historickej tehlovej budovy, kde sú iba traja majitelia. Pridanou hodnotou sú okrem výnimočnej architektúry a dispozície aj dva vstupy do bytu, na každom z poschodí.

 

Dispozičné riešenie

Dvojpodlažný mestský byt má čaro aj v atypickom, zároveň účelnom dispozičnom riešení. Každé poschodie má svoju kúpeľňu a wc, spoločenskú izbu s posedením a TV, taktiež veľkú spálňu. Hore je vytvorený šatník, dole je šatníková skriňa na celú stenu a menšia skriňa je pri vstupe do bytu.

Dolné poschodie má kuchyňu, súčasťou ktorej sú kvalitné spotrebiče (chladnička, mraznička, elektrická varná platňa, rúra na pečenie, mikrovlnka a umývačka riadu, všetky spotrebiče sú značky Whirlpool). Z jedálne, ktorá je pri kuchyni, je výstup na balkón s posedením a výhľadom do krásneho dvora s prístupnom len pre majiteľov bytov. Na dolnom poschodí je menšia kúpeľňa so sprchovým kútom a wc Geberit.

Na hornom poschodí je veľká kúpelňa s vaňou a dvomi umývadlami, wc Geberit, práčovňa s pračkou Whirlpool a sušičkou AEG, vlastný kotol Wolf.

Všetky okná sú situované do súkromného dvora, v byte je tak želané ticho aj počas Vianočných trhov či iných slávností na susednom Hlavnom námestí.

 

Vybavenie bytu

Byt ponúkame na prenájom kompletne vybavený a dizajnovo zariadený. Súčasťou sú: vstavané skryňa a šatníky na mieru, kuchynská linka na mieru vrátane kvalitných spotrebičov (varná doska, dizajnový digestor, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, chladnička, mraznička). Veľkým benefitom je inteligentný systém v byte, ktorý je možné využívať na kúrenie prostredníctvom aplikácie v mobile.

Vstup do domu a do bytu je nielen pekný, ale aj zabezpečený. Vstupné dvere sú bezpečnostné, v byte sú inteligentné vypínače na svetlá v miestnosti a nové eurookná s dvojsklom. Dominantou interiéru sú kvalitné drevené podlahy zo vzácnej dreviny.

Oceníte dobre riešené osvetlenie v celom byte, v lete novú klimatizáciu na obidvoch poschodiach. Kúrenie je v celom priestore radiátorové, kúpelne však majú vlastné podlahové kúrenie. Byt spĺňa vysoký štandard mestského bývania, veľkou pridanou hodnotou je originálne dvojpodlažné riešenie. Interiér, ako aj celkový návrh rekonštrukcie bytu uskutočnil renomovaný architekt.

 

Lokalita

Byt sa nachádza v lukratívnej lokalite, v historickej časti Starého mesta na Františkánskom námestí. V bezprostrednej blízkosti je Galéria mesta Bratislavy, Hlavné námestie či Stará radnica. V pešej dostupnosti je kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, reštaurácie, kaviarne, historické pamiatky, galérie, nemocnica, banky, zastávky MHD. V tesnej blízkosti je diaľničný obchvat D1 a D2. Srdce mesta, kde sa byt nachádza, je jednou z najkrajších a najprestížnejších bratislavských lokalít.

 

Parkovanie

Parkovacie státie je môžné prenajať si v neďalekých parkovacích domoch.

 

 

 

Cena

Cena bytu na prenájom 1400,- Eur mesačne plus zálohy za energie 250,- Eur mesačne

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Zuzana Adamová Realitný konzultant, konateľ
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária