Útulný a slnečný 1-izbový byt  s balkónom na Šustekovej ulici

Šustekova, Bratislava

Popis nehnuteľnosti

Útulný a slnečný 1-izbový byt  s balkónom na Šustekovej ulici

Šustekova ulica, Bratislava

 

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt s balkónom na Šustekovej ulici v bratislavskej Petržalke, v blízkosti centra, Auparku i Petržalskej hrádze.

 

Základné údaje

Byt sa nachádza na 3/6 poschodí v zánovnom bytovom dome s výťahom. Celková podlahová plocha bytu je 25,186 m2, s balkónom o rozlohe 2,40 m2. K bytu prislúcha pivničná kobka o podlahovej ploche 2,724 m2. Bytový dom bol skolaudovaný v roku…… , je zateplený a celkovo v dobrom stave. Vstup do domu je na bezpečnostný čip.

Veľkou výhodou bytu je výborná lokalita s blízkosťou centra mesta, kompletnou občianskou vybavenosťou ako aj perfektným napojením na obchvat a diaľnicu.

 

Dispozičné riešenie

Byt je prakticky dispozične riešený, oceníte účelné využitie celého priestoru. Vchádza sa do vstupnej haly so vstavanými skriňami s dostatočným úložným miestom. Oproti vstupu je kúpeľňa so sprchovacím kútom, spojená s toaletou a odvetraná oknom. Po pravej strane sa nachádza útulný obytný priestor, pozostáva z kuchynského kúta a obývacej časti s prístupom na pekný balkón s výhľadom na zeleň. Byt je situovaný na slnečnú východnú stranu a je orientovaný do tichého vnútrobloku.

 

Vybavenie bytu

Byt je na predaj kompletne vybavený a zariadený zánovným nábytkom. Stačí sa len nasťahovať a doplniť drobné detaily podľa vlastných predstáv.

 

Lokalita

Mestská časť Petržalka, v ktorej sa byt nachádza, patrí k obľúbeným lokalitám vďaka blízkej dostupnosti do centra mesta, Auparku či Sadu Janka Kráľa. V okolí je kompletná občianska vybavenosť: potraviny, banky, lekáreň, školy, notár, kultúrny dom, športoviská, reštaurácie a kaviarne. Výborná dostupnosť je na MHD, napojenie je na všetky smery centra, diaľnice a obchvat. Veľkým plusom je blízkosť Petržalskej hrádze, ideálnej na športové vyžitie (bicykel, korčule, beh, splavovanie…), rybárčenie a prechádzky so (štvornohými) priateľmi.

 

Parkovanie

Parkovanie je možné na ulici pred bytovým domom.

 

Cena

Cena garsónky je …………… Eur

 

Ponúkaný byt je ideálnym riešením, ak si želáte osamostatniť sa a mať vlastné útulné hniezdo vo výbornej lokalite.

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Mgr. Katarína Žuffová Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária