Pekný 3-izbový byt s lodžiou na Višňovej ulici v lokalite Kramáre

Višňová, Bratislava

198 000

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pekný 3-izbový byt  s lodžiou na Višňovej ulici v lokalite Kramáre

Višňová ulica, Bratislava

 

Základné údaje

3-izbový byt sa nachádza na 2/4 poschodí v zateplenom málopodlažnom bytovom dome bez výťahu. Celková podlahová plocha bytu je 66,08 m2 plus lodžia o podlahovej ploche 4 m2. K bytu prislúcha pivničná kobka o podlahovej ploche 2 m2Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciouDom je zateplený, boli vymenené okná v spoločných priestoroch a taktiež vstupná brána. Veľkým benefitom je jeho poloha, v pešej dostupnosti na Kolibu.

 

Dispozičné riešenie

Byt je prakticky a účelne dispozične riešený, vchádzame do priestrannej vstupnej haly, kde po jej prave strane sa nachádza samostaná toaleta, kúpeľňa s vaňou a umývadlom. Po ľavej strane sa nachádza spálňa s prístupom na lodžiu orientovanú s výhľadom na mesto. Vedľa je druhá spálňa s rovnakým výhľadom. Po pravej strane sa nachádza obývacia izba a samostatná kuchyňa s výhľadom do vnútrobloku. Byt je pekný svetlý vďaka jeho orientácii na dve strany.

 

Vybavenie bytu

Byt je v zachovalom pôvodnom stave, bytové jadro je murované, kúpeľňa a toaleta po dávnejšej rekonštrukcii, byt je vprataný a pripravený na úpravu podľa vkusu a požiadaviek nového majiteľa.

 

Lokalita

Mestská časť Nové Mesto – Kramáre, v ktorej sa byt nachádza, patrí k obľúbeným a vyhľadávaným lokalitám. Nachádza sa v pešej dostupnosti na obľúbenú Kolibuv okolí je kompletná občianska vybavenosť: škôlka za domom, potraviny, banky, notár, lekáreň, školy, kultúrny dom, reštaurácie. Výborná dostupnosť je na MHD, napojenie je na všetky smery centra, diaľnice a na obchvat. V tesnej blízkosti domu je aj materská škôlka.

 

Parkovanie

Parkovanie je možné na ulici pred bytovým domom.

 

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

PhDr. Zuzana Čevelová Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária