Príjemné kancelárske priestory v rodinnom dome v Horskom Parku

Javorová, Bratislava

750 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Kancelárske priestory v rodinnom dome so záhradou, v krásnom prostredí Horského parku

Javorová ulica, Bratislava

 

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Starom Meste, v rodinnom dome s peknou záhradou na Javorovej ulici, pri obľúbenom Horskom parku.

Veľkou výhodou je samostatné sídlo a príjemná izolácia (z pohľadu protikoronových opatrení), vynikajúce parkovanie, gastro zariadenia v blízkom okolí a kľudné prostredie s množstvom zelene.

 

Základné informácie

Kancelárske priestory majú výmeru 75 m2, tvoria ich štyri kancelárie a zázemie nachádzajúce sa na celom prízemí rodinného domu. Veľkým benefitom je absolútne súkromie, so samostatným vchodom. Oceníte tiež peknú verandu a udržiavanú záhradu. 

 

Dispozičné riešenie

Priestory pozostávajú z dvoch priechodných a dvoch nepriechodných miestností, kuchynky, toalety, skladu a predsiene, z ktorej je vchod na verandu a záhradu.

 

Vybavenie

Kancelárske priestory sú v štandardnom prevedení, s kobercom na podlahách, interiérovými dverami a stropným osvetlením. Kuchynka má základné vybavenie, súčasťou priestorov je aj špajza a zázemie. Samostatné kúrenie plynovým kotlom. Priestory majú rýchle internetové spojenie,  zabezpečovacie zariadenie, videovratnik a samostatnu poštovú schranku.  Pekne upravená záhrada sa dá po dohode s majiteľom využívať na príjemné posedenie vonku.

 

Lokalita

Priestory sa nachádzajú v lukratívnej tichej lokalite Horský park, v širšom centre Bratislavy, s dobrou dopravnou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou. V blízkosti je MHD (autobusové a trolejbusové linky), spojenie je mimo iného aj na autobusovú stanicu. Veľkou výhodou je bezprostredná blízkosť centra mesta a tiež blízkosť výjazdu na diaľničný obchvat.

 

Parkovanie

Bezproblémové parkovanie je na ulici pri dome, pre 4 a viac áut.

 

Cena

Cena prenájmu je 750,- Eur / mes. + zálohy na energie 100,- Eur / mes.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Larisa Raková Realitný konzultant
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária