Nový 4-izbový byt s panoramatickými výhľadmi na mesto na Frankovskej ulici

Frankovská, Bratislava

452 250

Popis nehnuteľnosti

Nový 4-izbový byt s dvomi terasami a panoramatickými výhľadmi na mesto v projekte Grand Koliba

Frankovská ulica, Bratislava

 

Ponúkame na predaj úplne nový 4-izbový byt bez kompromisov s úžasnými výhľadmi a súkromným parkom v lokalite Nové Mesto.

 

Základné informácie

Dvojpodlažný 4-izbový byt s praktickým dispozičným riešením, oddelenou dennou a nočnou časťou, ktorého čaro a výhľady si vás okamžite podmania, má 4 hlavné miestnosti a celkovú plochu 143,63 m2 z toho je podlahová plocha bytu 107,51 m2 a plocha spodnej terasy 18,01 ma hornej terasy 18,01 m2. K bytu prináležia aj dve pivnice  a  je možné dokúpiť aj dve garážové státia v suteréne domu prístupné suchou nohou výťahom k bytu. Byt je situovaný  na 2,3/3 poschodí v čerstvo skolaudovanej novostavbe s výťahom v uzavretom komplexe so súkromným parkom.

 

Dispozičné riešenie

Praktické a originálne riešenie bytu si vás podmaní hneď pri vstupe. Vchádzame do predsiene, oproti vstupu je situované schodisko na druhé podlažie bytu. Po pravej strane je samostatná toaleta a kúpeľňa so sprchovacím kútom oproti sa nachádza prvá spálňa. Priestranná obývacia izba s praktickou špajzou má vstup na prekrytú terasu s výhľadom na mesto. Schodiskom sa dostaneme na horné podlažie bytu, kde sa nachádzajú druhá a tretia spálňa a priestranná kúpeľňa s toaletou. Z oboch izieb je prístup na druhú terasu tiež s úžasným výhľadom. Všetky izby sú orientované do súkromného dvora plného zelene.

 

Vybavenie bytu

Byt ponúkame v prevedení holobyt pripravený na dozariadenie podľa vkusu nového majiteľa. Štandard holobyt obsahuje vybavenie:

Bezpečnostné vchodové dvere a veľkoformátové hliníkové okná s izolačným trojsklom, mikroventiláciou a s exteriérovými žalúziami, ktoré usporia energiu pri kúrení aj chladení.

Stropné kúrenie a chladenie v kombinácii s podlahovým kúrením, s využitím tepelných čerpadiel, s možnosťou individuálnej regulácie teploty pre každú miestnosť zvlášť, je zdravé, ekonomicky a najmä energeticky nenáročné.

Na podlahách je betónový poter, na stenách biela maľovka, namonotované sú vypínače a zásuvky, rozvody sú pripravené na montáž  kuchyne a v kúpeľniach na montáž obkladov a sanity.

Optické rozvody pre vysokorýchlostný internet, TV a telefón sú v každej izbe.

Na terasách je na podlahe kvalitný, mrazuvzdorný a prakticky bezúdržbový kompozit.

Bytové aj medzibytové priečky sú z akustických keramických tehál pre čo najlepšie odhlučnenie miestností.

 

Lokalita a vybavenie areálu

Byt je sitovaný v prominentnej, tichej a bezpečnej lokalite na Frankovskej ulici v lokalite Nového Mesta. Pocit bezpečia zvyšuje aj oplotený areál rezidencií. Všetkým obyvateľom rezidencií je prístupné nadštandardné vybavenie areálu – zariadenia pre vonkajšie fitness, slnečná terasa s ležadlami na opaľovanie, veľké multifunkčné detské ihriská podporujúce kreativitu a zručnosť tých najmenších. Vďaka modernému hi-tech exteriérovému osvetleniu areálu ich môžete využívať ráno aj večer.

V projekte bude aj originálna bronzová fontána v podobe žaby, ktorá bude dotvárať jedinečné srdce projektu. Ideálne pre trávenie času počas horúcich letných dní. Náladové osvetlenie fontány pre romantické večerné prechádzky. Lavičky v príjemnom tieni desiatok stromov. A aj odtiaľto neopakovateľný výhľad s Bratislavou ako na dlani.

 

Parkovanie

K bytu je možné prikúpiť dve garážové státia a dve pivnice. Cena jedného garážového státia je 20 000,-  €  a  cena jednej murovanej pivničnej kobky o výmere 3,92 m2 je 5 000,- €.

 

Cena

Cena bytu je: 452 250,- €.

 

Rezidencie Grand Koliba sú výnimočné v mnohých ohľadoch. Je to vzácny súlad architektonického riešenia, priestoru s úžasnou atmosférou a najmodernejších technológií. Je to výnimočné miesto, pre výnimočných ľudí. Miesto, kde sa budete cítiť dobre.

 

 

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Zuzana Adamová
Ing. Zuzana Adamová Realitný konzultant, konateľ
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária