Ponúkame na predaj 3-podlažný rodinný dom v obci Banka

Banka, Kamenná

324 000

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pekný 3-podlažný rodinný dom v obci Banka pri Piešťanoch

Základné informácie

Ponúkame na predaj pekný 3-podlažný rodinný dom v Banke pri Piešťanoch na Kamennej ulici, pár minút pešo do centra Piešťan a do kúpeľov. Rodinný dom má úžitkovú plochu 400 m2 a je situovaný na rovinatom pozemku o výmere 754 m2. K rodinnému domu prislúcha aj  garáž pre 2 autá situovaná na prízemí.

Dispozičné riešenie

Rodinný dom je prakticky a veľkoryso dispozične riešený. Vstup do rodinného domu je možné cez dvojgaráž na prízemí a cez hlavný vchod. Na prízemí je situovaná aj oddychová a relaxačná miestnosť so saunou a krbom, kuchynkou, samostatnou miestnosťou – vínnou pivnicou prispôsobenou na mieru na uskladnenie vín. Z oddychovej miestnosti je priamy prístup do fínskej sauny, sprchy a toalety. V tejto časti domu sa nachádza aj samostatný hosťovský byt vybavený vlastnou kuchynkou a kúpeľňou s toaletou a technická miestnosť slúžiaca ako práčovňa a kotolňa, bonusom je aj centrálny zhoz prádla z domu do práčovne.

Hlavný vstup do domu je riešený cez prvé nadzemné podlažie, ktoré tvorí tzv. dennú časť domu. Denná časť domu pozostáva z priestrannej predsiene, pekného veľkého otvoreneného priestoru, pozostávajúceho z kuchynskej časti prepojenej s jedálenskou a obývacou časťou s krbom, ktorá je presvetlená veľkými sklenenými plochami a atmosféru jej dodáva aj vysoký strop s otvorenou galériou. Z tejto časti domu je prístup priamo na terasu a do záhrady. Všetko je pekne a účelovo prepojené.  Po pravej strane od vstupu sa nachádza hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou a toaletou a šatníkom.

Druhé nadzemné podlažie, tvorí nočnú a oddychovú časť domu. Táto pozostáva z troch spální a veľkej kúpeľne s hydromasážnou vaňou, sprchovacím kútom a toaletou.  Chodba na poschodí je dostatočne priestranná a presvetlená aj vďaka umiestneniu galérie na jej konci. V galérii sa nachádza priestranná knižnica vybudovaná  na mieru a je z nej pekný pohľad do dennej časti domu a tiež cez strešné okná na historické centrum obce Banka.

Vybavenie

Rodinný dom je postavaný z tehly, zateplený a dokončený v roku 2014.  Predáva sa nasledovne vybavený: nový šindel na streche z roku 2020, zateplená fasáda, bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná so žalúziami,  kvalitné orechové parkety  v kombinácii s dlažbou a gresom, vykurovanie plynovým kotlom Wiessmann, podlahové kúrenie a radiátory, klimatizácia Mitsubishi electric, kvalitná sanita v kúpeľniach,  kvalitné interiérové dvere z masívu, kuchynská linka s kvalitnymi  spotrebičmi, všetko ostatné zariadenie a vybavenie nábytkom (viď fotografie) je možné v prípade záujmu ponechať v dome v rámci ceny rodinného domu. Na upravenej záhrade je vzrastlá výsadba. Vonkajšia terasa je prekrytá, čo v lete poskytuje príjemný oddych od tepla.

Lokalita

Rodinný dom je situovaný vo vynikajúcej lokalite v obci Banka, v pešej dostupnosti do centra Piešťan a kúpeľného ostrova (7-10 min) príjemnou prechádzkou cez kúpeľný park a Kolonádový most cez Váh. Vďaka jeho polohe je na dosah aj kompletná občianska vybavenosť. Taktiež je blízko lyžiarske stredisko Bezovec, vodné lyžovanie v areali Sĺňava, golfovy klub.

Parkovanie

Parkovanie je možné na vlastnom pozemku, prístupnom cez bránu na diaľkové ovládanie. Na pozemku je možné parkovať dvoma autami v garáži a jedným autom pred garážou a na ulici.

Cena: 324 000,- Eur

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Zuzana Adamová
Ing. Zuzana Adamová Realitný konzultant, konateľ
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária