2-izbový byt v tehlovom dome na Dohnányho ulici v blízkosti Centrálu

Dohnányho, Bratislava

550 / mesačne

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v tehlovom dome na Dohnányho ulici v blízkosti Centrálu

Dohnányho, Bratislava

 

Základné informácie

Ponúkaný byt má celkovú úžitkovú plochu 56 m2  situovaný na 2. poschodí tehlového bytového domu na Dohnányho ulici v obľúbenej lokalite blízkosti nákupného strediska Centrál, v mestskej časti Ružinov.

 

Dispozičné riešenie

Byt veľmi prakticky a účelne dispozične riešený, vchádzame do priestrannej predsiene s praktickým šatníkom. Oproti vstupu sa nachádza kúpeľňa s umývadlom a sprchovacím kútom a samostatnou toaletou. Vpravo od predsiene je obývacia izba situovaná do tichého vnútrobloku.  Po ľave strane od predsiene sa nachádza spálňa a samostatná kuchyňa. Byt je pekne presvetlený počas celého dňa vďaka orientácii na dve svetové strany.

 

Vybavenie

Byt ponúkame na prenájom kompletne zariadený. Vybavenie zahŕňa: bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná so žalúziami,  drevené  dubové parkety, interiérové dvere. V kuchyni kuchynská linka so spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, pračka, mikrovlnka, umývačka riadu, jedálenský stôl so 3 ks stoličkami. V obývacej izbe je sedacia súprava, kreslo, konferenčný stolík, skrinka pod TV vrátane televízora, presklená vitrína a klimatizácia.  V spálni je manželská posteľ, 2 nočné stolíky a šatníková skriňa. 

Parkovanie

Parkovať je možné na vlastnom garážovom stojisku prístupnom suchou nohou k výťahu a do bytu.

 

 

Lokalita

byt je situovaný vo vynikajúcej lokalite v širšom centre mesta v lokalite Nivy, ktorá je veľmi pokojnou mestskou časťou v centre mesta v tichom prostredí obklopenom zeleňou.  Lokalita má kvalitnú občiansku vybavenosť v tesnej blízkosti je trh na Miletičovej, obchodné centrum CENTRÁL, nový Zimný štadión. V blízkosti sú aj autobusy, trolejbusy a električky, ktorých zastávky sa nachádzajú v pešej vzdialenosti od objektu.

Cena

550 €  nájomné + 100 € zálohy na energie

K bytu je možné prenajať si státie vo vedľajšom bytovom dome.

Potrebujete viac informácií k nehnuteľnosti alebo si dohodnúť obhliadku?

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás

Ing. Zuzana Adamová Realitný konzultant, konateľ
© 2021 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária