Predaj nehnuteľností

Medzi naše hlavné činnosti patrí predaj nehnuteľností. Predaju nehnuteľností sa venujeme viac ako 15 rokov. Za túto dobu sme nadobudli veľa dôležitých skúseností, ktoré sa snažíme v najlepšom zúročiť pre Vás našich klientov. Pri spolupráci kladieme dôraz na individuálny prístup, profesionálne služby, vzájomnú dôveru a dlhotrvajúce vzťahy.

 

Prenájom nehnuteľností

Tak ako predaj nehnuteľností je ďalšou z našich kľúčových služieb aj prenájom nehnuteľností. Pri sprostredkovaní prenájmu nehnuteľností Vám našim klientom vyhľadávame na dlhodobý prenájom solídnych nájomcov. V prípade dlhodobo prenajímaných nehnuteľností sa snažíme zabezpečiť hlavne kontinualitu obsadenosti nehnuteľnosti.

Vyhľadávanie nehnuteľností pre klientov

Pomôžeme Vám zorientovať sa na realitnom trhu. Dôkladne si vypočujeme a opýtame sa na vaše požiadavky,  ktoré majú pre nás kľúčový význam. Na základe nich Vám pomôžeme  nájsť si bývanie podľa Vašich predstáv a finančných možností, ktoré bude v súlade Vašim životným štýlom.

Služby hypotekárneho špecialitu

Pre všetkých klientov bez ohľadu na to, či si u nás vyberú, alebo nevyberú nehnuteľnosť, poskytujeme hypotekárne poradenstvo prostredníctvom nášho finančného poradcu s viac ako 15-ročnými skúsenosťami, ktorého služby sú pre Vás bezplatné! V prípade, že vybavenie hypotéky necháte na nás preplatíme Vám aj v plnej výške znalecký posudok.

 

Ohodnotenie a prieskum trhu

Na základe našich dlhoročných skúseností a znalostí nášho realitného trhu, ktorého vývoj neustále sledujeme, pomôžeme Vám so správnym stanovením aktuálnej trhovej hodnoty Vašej nehnuteľnosti tak, aby bola predaná alebo prenajatá za najlepšiu možnú cenu.

Poradenstvo pre developerov

Naše skúsenosti v oblasti rezidenčného trhu poskytujeme aj developerom. Odborné rady so skladbou bytov a domov podľa analýzy dopytu po týchto nehnuteľnostiach, ich štandardného vybavenia, dispozičného riešenia, či optimálne nastavenie predajných cien podľa lokality a kvality jednotlivých nehnuteľností, vypracovanie stratégie predaja a ešte v mnohých ďalších aspektoch.

Ako to celé u nás prebieha?

Ohodnotenie nehnuteľnosti a doporučenie predajnej ceny

Osobné stretnutie s maklérom

Dohoda o poskytnutí sprostredkovateľských služieb

Prezentácia nehnuteľnosti – vyzdvihneme to najlepšie!

Inzercia nehnuteľnosti

Prehliadky nehnuteľnosti maklérom

Právny servis

Odovzdanie nehnuteľnosti

Partneri

© 2019 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária