Naše služby

Predaj nehnuteľností

Medzi naše hlavné činnosti patrí predaj nehnuteľností, venujeme sa mu viac ako 15 rokov. Za túto dobu sme nadobudli veľa dôležitých skúseností, ktoré sa snažíme čo najlepšie zúročiť pre vás, našich klientov. Pri spolupráci kladieme dôraz na individuálny prístup, profesionálne služby, vzájomnú dôveru a dlhotrvajúce vzťahy.

 

Prenájom nehnuteľností

Ďalšou z našich kľúčových služieb aj prenájom nehnuteľností. Pri sprostredkovaní prenájmu nehnuteľností vám na prenájom vyhľadávame solídnych nájomcov. V prípade dlhodobo prenajímaných nehnuteľností sa snažíme zabezpečiť hlavne kontinualitu prenájmu nehnuteľnosti.

Vyhľadávanie nehnuteľností

Pomôžeme vám zorientovať sa na realitnom trhu. Dôkladne si vypočujeme a opýtame sa na vaše požiadavky, ktoré pre nás majú dôležitý význam. Na základe nich vám pomôžeme nájsť si bývanie podľa vašich predstáv a finančných možností, ktoré bude v súlade s vašim životným štýlom.

Hypotekárne služby

Pre všetkých klientov, bez ohľadu na to, či si u nás vyberú alebo nevyberú nehnuteľnosť, poskytujeme hypotekárne poradenstvo prostredníctvom nášho finančného poradcu s viac ako 15-ročnými skúsenosťami. Jeho služby sú pre vás bezplatné.

 

Ohodnotenie a prieskum trhu

Na základe našich dlhoročných skúseností a znalostí slovenského realitného trhu, ktorého vývoj neustále pozorne sledujeme, vám pomôžeme so správnym stanovením aktuálnej trhovej hodnoty vašej nehnuteľnosti. Bude ohodnotená tak, aby bola k vašej spokojnosti predaná či prenajatá za najlepšiu možnú cenu.

Poradenstvo pre developerov

Naše skúsenosti v oblasti rezidenčného trhu ponúkame aj developerom. Poskytneme vám odborné rady so skladbou bytov a domov na základe analýzy dopytu po týchto nehnuteľnostiach, ich štandardného vybavenia a dispozičného riešenia. Pomôžeme vám optimálne nastaviť predajné ceny podľa lokality a kvality nehnuteľností, či vypracujeme stratégiu predaja.

Ako to celé u nás prebieha?

Osobné stretnutie s maklérom

Spoluprácu najradšej začíname osobným stretnutím, či už na káve v našej kancelárii alebo priamo na nehnuteľnosti, na ktorom si pozorne vypočujeme vaše požiadavky.

Ohodnotenie nehnuteľnosti a doporučenie ceny

Základom úspechu realitného obchodu je správne stanovenie aktuálnej trhovej hodnoty nehnuteľnosti tak, aby bola predaná alebo prenajatá za najlepšiu možnú cenu. Neustále sledujeme vývoj na trhu s nehnuteľnosťami, vďaka čomu vám vieme odborne a promptne poradiť.

Dohoda o poskytnutí sprostredkovateľských služieb

Základom úspešnej spolupráce je dopredu dôkladne informovať klientov o našich službách. Dohodu o poskytnutí sprostredokovateľských služieb pre vás odborne pripraví náš právny tím.

 

 

Prezentácia nehnuteľnosti – vyzdvihneme to najlepšie!

Nároky na prezentáciu nehnuteľností sa každý rok zvyšujú. Sledujeme aktuálne trendy a máme profesionálny tím, ktorý sa postará o to, aby vaša nehnuteľnosť vynikla spomedzi tých ostatných.

Inzercia nehnuteľnosti

Nehnuteľnosti inzerujeme na najnavštevovanejších realitných portáloch a sociálnych sieťach. Na to, aby vaša nehnuteľnosť nebola stratená v množstve iných ponúk, využívame služby topovania.

Prehliadky nehnuteľnosti maklérom

Prehliadky nehnuteľností majú na starosti naši profesionálne vyškolení, ústretoví a za každých okolností príjemne naladení makléri.

 

Právny servis

Odborné služby súvisiace s realitnými transakciami pre vás zabezpečíme prostredníctvom nášho interného a externého právneho tímu.

Odovzdanie nehnuteľnosti

Úspešnú realitnú transakciu ukončujeme odovzdaním nehnuteľnosti. Pri každom odovzdaní vás budú sprevádzať aj naši realitní makléri.

Máte ďalšie otázky alebo potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať a využiť naše služby
Ing. Zuzana Adamová Realitný konzultant, konateľ
© 2022 AZ PROPERTY s.r.o – realitná kancelária