(+421) 908 038 804
SlovakEnglishGermanRussian

Ponúkame na predaj nový 1,5 iz. byt 10B s terasou a parkovaním v komplexe Viladomy IN TOWN II

89 525 €
 • Typ ponuky: Na predaj
 • Počet miestností 1
 • Kúpeľne 1
 • Celková plocha 33,15 m²
 • Terasa / balkón 22,61 m²
 • Typ nehnuteľnosti: 1 izbový byt, 2 izbový byt
 • Parkovanie na vyhradenom parkovacom mieste
 • Vykurovanie elektrické vykurovanie typu Heatflow
 • Poschodie 2/2
 • Rok výstavby 2017

Základné informácie o ponúkanom byte: 

Výmera bytu 33,15 m2 + terasa o výmere 22,61 m2 + komora o výmere 2,31 m2. Byt je situovaný na druhom poschodí Viladomu B. 

Cena: byt ponúkame v prevedení  holobyt v cene 89 525 € alebo so štandardným vybavením v cene 92 225 €.  K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie v cene 3 900 €  a komoru v cene 2 500 €.

Ďalšie benefity: bezpečnosť a súkromie v  uzavretom areáli, podiel na spoločných pozemkoch a prístupovej komunikácii.  Byty, ktoré nebudú mať vlastnú predzáhradku možu navyše využívať spoločnú záhradu na konci areálu, kde bude trávnanatá plocha so sedením a vstavaným murovaným grilom pre všetkých.

O projekte Viladomy IN TOWN II:

Novovznikajúce rezidenčné bývanie v projekte Viladomy IN TOWN II situované na Hradskej ulici pozostáva z dvoch Viladomov, ktoré utvárajú veľmi príjemné a moderné bývanie v zabývanej lokalite mestskej časti Vrakuňa.

Viladomy IN TOWN II s nadčasovou architektúrou dokonale zapadnú do miestnej zástavby. V areáli dvoch viladomov sa bude nachádzať spolu 24 bytov. Vybrať si môžte z cenovo dostupného bývania s nízkymi prevádzkovými nákladmi z 1 izbových, 2 izbových a 3 izbových bytov, ku ktorým samozrejme patria balkóny, terasy alebo predzáhradky. Pred Viladomami sú situované parkovacie státia. Byty vo Viladomoch IN TOWN II poskytujú prvotriedny a komfortný základ pre život pre mladé páry, jednotlivcov alebo mladé rodiny.

V projekte Viladomy IN TOWN II  sa bude nachádzať 24 bytových jednotiek, s podlahovou plochou od 26 mdo 47 m situované v dvoch samostatných vilách, vily sú trojpodlažné, na prízemí k bytom prislúchajú obľúbené predzáhradky, byty na 1. poschodí majú balkóny a byty na 2. poschodí majú pekné terasy. Ku všetkým bytom sú riešené parkovacie státia v okolí Viladomov, areál bude celý oplotený s vonkajšou uzamknutou vstupnou bránou, ktorá zabezpečí aj zvýšnenú bezpečnosť pre jej obyvateľov.     Architektonické riešenie všetkých bytov je zamerané na moderné trendy bývania s prihliadnutím na získané skúsenosti s predchádzajúcej výstavby v danej lokalite.

Lokalita:

Projekt Viladomy IN TOWN II  sa nachádza na začiatku mestskej časti Vrakuňa na Hradskej ulici.  Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja. Neďaleko sa nachádzajú nákupné centrá AVION, IKEA a ďalšia občianska vybavenosť. Mestská časť Vrakuňa má vynikajúce možnosti športového vyžitia v blízkosti sa nachádza Lesopark Vrakuňa, mestská časť má novovybudovanú cyklistickú trasu, ktorou sa dá priamo dostať až na petržalskú hrádzu a iné, ktoré sú vhodné aj pre korčuliarov. Lesopark Vrakuňa je vhodná voľba na oddych pre celú rodinu ako aj zaľúbené páry alebo prechádzku so svojím štvornohým priateľom.

Štandard:

Byty je možné kúpiť aj s nasledovným štandardným vybavením:  povrch stien a stropov maľovka bielej farby, podlahy plávajúce laminátové, interiérové dvere, sanita, obklad a dlažba v kúpeľni a na toalete.

Termíny výstavby:

Termín začiatku výstavby: marec 2017

Termín dokončenia výstavby: marec 2018

Celú ponuku bytov nájdete tu: 

Na predaj nové byty s parkovaním v rezidenčnom komplexe Viladomy IN TOWN II situovanom na Hradskej ulici

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktovať makléra

Bc. Zuzana Čahojová

Posledné inzeráty

 • 550/mesačne € Na prenájom

  Ponúkame na prenájom pekný zariadený 2 izbový byt s lodžiou v novostavbe Jégeho alej IV.

 • 650/mesačne € Na prenájom

  Ponúkame na prenájom pekný 3 izbový byt s lodžiou a parkovaním na Zámockej ulici v Starom meste