(+421) 908 038 804
SlovakEnglishGermanRussian

Naše služby

Našou hlavnou činnosťou sú realitné služby, ktoré zahŕňajú nasledovné:

1.  Obhliadnutie nehnuteľnosti a bezplatné poradenstvo so stanovením správnej ceny nehnuteľnosti.

2. Príprava nehnuteľnosti na predaj, prenájom – profesionálne nafotenie. homestaging, príprava textácií inzerátov s následným odsúhlasením s klientom.

3. Prezentácia nehnuteľnosti – permanentná inzercia na vybraných najnavštevovanejších realitných portáloch vrátanie topovania, prezentácia vo výklade v centre mesta na frekventovanej adrese v Starom meste na Panenskej ulici, prezentácia prostredníctvom sociálnych sietí, e-target reklamy, reklama plachtovým bannerom a pod.

4. Bezplatné obhliadky s potenciálnymi záujemcami o nehnuteľnosť našimi maklérmi vrátane reportov o stave predaja nehnuteľnosti.

5. Rokovania so záujemcami a vyjednávanie vzájomne výhodných podmienok medzi klientmi v sídle našej kancelárie.

6. Zabezpečenie vypracovania znaleckých posudkov.

7. Poradenstvo a hypotekárny servis pri vybavovaní financovania nehnuteľnosti.

8. Zabezpečenie komplexného právneho servisu až po podanie návrhov na kataster nehnuteľností, asistencia pri zakladaní vinkulačného účtu resp. zriadenia notárskej úschovy.

9. Úhrada poplatkov spojených s overením podpisov u notára a poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností.

10. Asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti.

Ponúkame aj  doplnkové služby – hypotekárny servis

Pre všetkých klientov bez ohľadu na to, či si u nás vyberú, alebo nevyberú nehnuteľnosť, poskytujeme hypotekárne poradenstvo prostredníctvom certifikovaného finančného poradcu s viac ako 15-ročnými skúsenosťami, ktorého služby sú pre Vás bezplatné! V prípade, že vybavenie hypotéky necháte na nás preplatíme Vám v plnej výške znalecký posudok.