(+421) 908 038 804

Naše služby

Našou hlavnou činnosťou sú realitné služby, ktoré zahŕňajú nasledovné:

1.  Obhliadnutie nehnuteľnosti a bezplatné poradenstvo so stanovením správnej ceny nehnuteľnosti.

2. Príprava nehnuteľnosti na predaj, prenájom – profesionálne nafotenie. homestaging, príprava textácií inzerátov s následným odsúhlasením s klientom.

3. Prezentácia nehnuteľnosti – permanentná inzercia na vybraných najnavštevovanejších realitných portáloch vrátanie topovania, prezentácia vo výklade v centre mesta na frekventovanej adrese v Starom meste na Panenskej ulici, prezentácia prostredníctvom sociálnych sietí, e-target reklamy, reklama plachtovým bannerom a pod.

4. Bezplatné obhliadky s potenciálnymi záujemcami o nehnuteľnosť našimi maklérmi vrátane reportov o stave predaja nehnuteľnosti.

5. Rokovania so záujemcami a vyjednávanie vzájomne výhodných podmienok medzi klientmi v sídle našej kancelárie.

6. Zabezpečenie vypracovania znaleckých posudkov.

7. Poradenstvo a hypotekárny servis pri vybavovaní financovania nehnuteľnosti.

8. Zabezpečenie komplexného právneho servisu až po podanie návrhov na kataster nehnuteľností, asistencia pri zakladaní vinkulačného účtu resp. zriadenia notárskej úschovy.

9. Úhrada poplatkov spojených s overením podpisov u notára a poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností.

10. Asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti.

Ponúkame aj tieto doplnkové služby

Hypotekárny servis

Pre všetkých klientov bez ohľadu na to, či si u nás vyberú, alebo nevyberú nehnuteľnosť, poskytujeme hypotekárne poradenstvo prostredníctvom certifikovaného finančného poradcu s viac ako 10-ročnými skúsenosťami, ktorého služby sú pre Vás bezplatné! V prípade, že vybavenie hypotéky necháte na nás preplatíme Vám v plnej výške znalecký posudok.

Ak si chcete pozriet príspevky našej kolegyne k tejto téme pozrite si nasledovné video:

Živé vysielanie – Dámsky klub – 3.9.2012

Vybavovanie pobytov pre zahraničných klientov

Naša spoločnosť Vám poradí a pomôže s vybavením dokumentov a pobytov, umožňujúcim nielen bezproblémový vstup a pohyb na území Slovenska a v celom schengenskom priestore, ale aj štúdium, podnikanie a využívanie viacerých výhod v sociálnej, zdravotníckej a daňovej oblasti, ktoré Slovensko poskytuje.

Pobyt poskytuje aj možnosť vybaviť vízum do tretích krajín na Slovensku, kvôli žiadosti o víza netreba cestovať do domovského štátu.

Dokumenty je možné podať až na území Slovenska, preto nie je nutné absolvovať pohovor na veľvyslanectve SR v domovskom štáte a ušetriť tým mesiace času stratené pri podaní a následnom procese vybavovania.