(+421) 908 038 804
SlovakEnglishGermanRussian
Ing. Zuzana Adamová

Ing. Zuzana Adamová

Ako majiteľka realitnej kancelárie pracujem naďalej aj aktívne ako realitná maklérka. Ponúkam Vám svoje dlhoročné profesionálne skúsenosti s predajom a prenájmom nehnuteľností. Spoločne s celým mojím tímom robím svoju prácu s radosťou a s plným nasadením. Tak ako pre mojich kolegov, tak aj pre mňa, je najväčšou reklamou spokojnosť Vás, našich klientov, so službami, ktoré Vám poskytujeme.

Profile Page »

Bc. Zuzana Čahojová

Bc. Zuzana Čahojová

Viem, že predaj, kúpa či prenájom nehnuteľností môže byt veľmi stresujúca záležitosť, preto sa snažím svojím klientom tieto činnosti maximálne zjednodušiť a spríjemniť. Každý človek potrebuje so svojimi špecifickými požiadavkami na nehnuteľnosť individuálny a najmä ľudský prístup, ktorý sa snažím svojím klientom ponúknuť. Najväčšia odmena je pre mňa spokojnosť klientov na oboch stranách.

Profile Page »

Ing. Larisa Raková

Ing. Larisa Raková

K realitám som sa dostala štastnou náhodou keď ma oslovili známi zo zahraničia či by som im nepomohla s hľadaním nehnuteľnosti na kúpu na Slovensku. Tak ma to hľadanie chytilo, že som sa tomu začala venovať profesionálne a už 9 rokov som úspešnou realitnou maklérkou. Veľmi rada pomôžem aj Vám s vyhľadaním tej Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Profile Page »

Mgr. Zuzana Čevelová

Mgr. Zuzana Čevelová

Mám viac ako 6–ročné skúsenosti s predajom a prenájmom nehnuteľností. Aj preto veľmi dobre viem, že správne rozhodovanie sa pri výbere vhodnej nehnuteľnosti je jedným z tých najnáročnejších. Na ceste za takýmto, správnym rozhodnutím sa klienti môžu oprieť práve o moju dôslednosť a spoľahlivosť.

Profile Page »

Martina Zvolenská

Martina Zvolenská

Mojou prioritou je nájsť pre Vás nehnuteľnosť, ktorá bude spĺňať všetky Vaše očakávania. Moja práca je o profesionálnom, ale hlavne ľudskom prístupe, o komunikácii a ochote, o serióznosti, o kvalifikácii, odbornej znalosti a dotiahnutí obchodu až do úspešného konca.

Profile Page »

Mgr. Katarína Žuffová

Mgr. Katarína Žuffová

Práca s ľuďmi ma baví a preto som si zvolila aj túto prácu. Všetko čo robím sa snažím robiť zodpovedne a s plným nasadením a aj vďaka tomu sa mi v tejto práci darí. Som rada za každú pozitívnu späťnú väzbu a odporúčanie od mojich klientov. Ďakujem a teším sa na spoluprácu.

Profile Page »

Eva Píšová

Eva Píšová

Pôsobím na finančnom trhu od októbra 1999. Som certifikovaný hypotekárny špecialista a neustále sa vzdelávam v tejto oblasti. Ponúkam vám svoje dlhoročné skúsenosti, vypracovanie hypotekárnych ponúk, konzultácie, servis pri podpisovaní úveru, poradenstvo pri existujúcich hypotékach ako aj bezplatné služby súvisiace s vybavovaním hypotekárnych úverov. Moje krédo: aj bežný klient si zaslúži nadštandardný prístup od banky.

Profile Page »